reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Piątek
14
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ZSP 2

Znaleźli się na podium

2018-04-20 08:20:30

Zdjęcie: KPP Jarocin
Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w jubileuszowym X Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Szkoła Policji w Pile.

Uczniowie z Jarocina byli najlepszą drużyną z Wielkopolski. X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych został objęty honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego.

 

O miano najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2018” rywalizowało 25 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, w których prowadzone są klasy o profilu policyjnym. Do udziału w X finale reprezentacja ZSP 2 zakwalifikowała się bez eliminacji, w nagrodę za zajecie miejsca na podium w roku ubiegłym.

Podczas dwudniowych zmagań, czteroosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach:

- umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy;

- strzelaniu

- torze przeszkód

- teście wiedzy obejmującym wiedzę o policji

 

Po rozegraniu wszystkich konkurencji reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie uplasowała się na trzecim miejscu, uzyskując łącznie 388 punktów. Uczniowie zdobyli tym samym puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak – Krzeszewskiej. Lepszymi od zawodników z ZSP 2 w Jarocinie  okazali się reprezentanci szkół w Gromniku – 396 punktów i Słupsku – 388 pkt. O zajęciu trzeciego miejsca, pomimo identycznej sumy punktów co szkoła ze Słupska, zadecydowała ilość "oczek" zdobytych na torze przeszkód. W tej konkurencji rywale okazali się nieco lepsi.

 

Kierownikiem reprezentacji jarocińskiej „Dwójki” w składzie Mateusz Kmieciak, Marcin Podemski, Zuzanna Kaczmarek i Filip Papież była Arleta Krygier – Rybczyńska.

 

Zajęcia z przedmiotów związanych ze służbą w Policji w ZSP nr 2 w Jarocinie prowadza policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Policjanci przygotowywali reprezentację szkoły do testu wiedzy i umożliwili młodzieży doskonalenie swoich umiejętności strzeleckich na strzelnicy w KPP w Jarocinie.

 

 


Fotorelacja

Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet