reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych


Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr KaźmierczakPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Piątek
19
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Taekwondo olimpijskie

Znakomity występ Tygrysów

2017-12-15 06:12:00

Piętnaście medali, po pięć złotych, srebrnych i brązowych wywalczyli zawodnicy MUKS Białe Tygrysy Jarocin w VII Gwiazdkowym Turnieju Taekwondo, rozegranym w Kórniku.

Na największe brawa w jarocińskim teamie zasłużyli multimedaliści Marta Stasik (2 x złoto oraz brąz), Bartosz Gabrysiak (2 x złoto), Jakub Kmieć (złoto i 2 x srebro) oraz Adam Krzyżak (2 x brąz). Medale zdobyli również Nikodem Urban, Maksymilian Murawski, Ewa Paterka (wszyscy 1 x srebro) oraz Antoni Sytek i Zuzanna Szymkowiak (oboje 1 x brąz).

 

W tegorocznej edycji VII Gwiazdkowego Turnieju Taekwondo Kórnik 2017 klub Białe Tygrysy wystawił 21-osobowy skład, złożony głównie z bardzo młodych zawodników, w tym najmłodszego uczestnika turnieju z rocznika 2013. W związku z tym, że dla zdecydowanej większości był to pierwszy start w rywalizacji międzyklubowej, zawodnicy Białych Tygrysów wystartowali wyłącznie w konkurencjach sprawnościowych. Co bardzo ważne w takiego rodzaju imprezach Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników certyfikaty, medale pamiątkowe i nagrody. Poza medalistami barwy Białych Tygrysów w Kórniku reprezentowali: Jan Sytek, Anita Murawska, Igor Szymkowiak, Olivier Kurzawiak, Cezary Trzcieliński, Grzegorz Wróblewski, Natalia Kliś, Stanisław Krystkowiak (najmłodszy uczestnik - rocznik 2013), Nina Wrzesińska, Zofia Jakrzewska, Maria Krystkowiak i Franciszek Cygiel.

 

- Jeżeli chodzi o starty w takiego rodzaju imprezach to traktujemy je jako możliwość sprawdzenia się w rywalizacji międzyklubowej, ale wynik zdecydowanie jest na drugim planie. Najważniejsze, że dzieciaki uczą się walki ze stresem, pokonują swoje lęki i z uśmiechem na twarzy wracają do domów. Oczywiście w Kórniku najlepiej wypadła starsza część moich podopiecznych z roczników 2005 – 2007 (Marta Stasik, Adam Krzyżak, Bartosz Gabrysiak), ale np. taki Jakub Kmieć jest z rocznika 2010, kilkukrotnie startował na różnego rodzaju turniejach i już po raz kolejny prezentuje się z bardzo dobrej strony. Teraz dalej trenujemy, bo już w najbliższych dniach większość z naszych zawodników podejdzie do egzaminu na stopnie uczniowskie, a tuż przed Świętami praktycznie wszyscy z naszego Klubu spotkamy się na wewnętrznym turnieju gwiazdkowym - komentuje Józefina Nowaczyk-Wróbel – trener MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

REKLAMA - Promedica24 - praca dla opiekunek osób starszych


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet