reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
19
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Zmiana w SOR

2017-09-28 07:19:31

Tomasz Huk został nowym, pełniącym obowiązki kierownika SOR w jarocińskim szpitalu. Tym samym do końca roku będzie zastępował dotychczasowego szefa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Leszka Michalaka, który z przyczyn niezależnych musiał zrezygnować chwilowo ze stanowiska.

Tomasz Huk jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej  o specjalizacji chirurgia dziecięca. Oprócz tego ma ukończonych wiele kursów ratownictwa medycznego (w tym m.in. BTLS ,BLS, ALS) uprawniające do ratowania życia.

Nowy p.o. szefa SOR-u jest lekarzem medycyny z blisko 30 -letnim doświadczeniem zawodowym. Od dekady jest też pracownikiem Szpitala Powiatowego w Jarocinie. Wcześniej pracował m.in. jako zastępca kierownika Pogotowia Ratunkowego w Krakowie i w Pleszewie. Zajmował się również chirurgią dziecięcą w Kaliszu. 

- Stanowisko szefa tak specyficznego oddziału, jakim jest SOR - nie jest dla mnie na szczęście niczym nowym. Poza tym stoi za mną bardzo doświadczona kadra, która podobnie jak ja cały czas uzupełnia swoje kwalifikacje, więc jest doskonale przygotowania do wypełniania swoich obowiązków. Chciałbym dodać, że 80% pacjentów, którzy trafiają do naszego szpitala - najpierw przechodzi przez SOR. Potem ewentualnie trafia na inne oddziały - powiedział nowy szef SOR.

Tomasz Huk będzie koordynował pracę 29 ratowników medycznych, 25 pielęgniarek i 1 kierowcy.

- Poprzedni kierownik chwilowo musiał zrezygnować ze stanowiska, a szpital nie mógł sobie pozwolić na to, aby tak ważny i trudny oddział jak SOR funkcjonował bez osoby zarządzającej pracą całego zespołu. Za kandydaturą  Tomasza Huka przemawiało jego wieloletnie doświadczenie zawodowe, sumienność i znajomość oddziału - dodał Leszek Mazurek, prezes szpitala.

 

Obszar działania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w jarocińskim szpitalu to teren powiatu, zamieszkiwanego przez ponad 70 tys. mieszkańców. Karetki SOR-u wyjeżdżają do pacjentów średnio 100 razy w ciągu tygodnia. Miesięcznie załoga oddziału pomaga od 500 do 600 osobom, nierzadko ratując im w wielu przypadkach życie.


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet