reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
23
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Taekwondo olimpijskie

Złota Aleksandra

2018-05-17 08:05:00

Złoty medal Aleksandry Szymczak to cały dorobek skromnej, bo pięcioosobowej ekipy Białych Tygrysów, która wystartowała w ostatnim w tym półroczu Pucharze Polski, Hidori Olecko Cup 2018. Dzięki temu zwycięstwu Ola zdobyła kolejne, bardzo cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego w kategorii kadet i awansowała w nim do czołowej dwudziestki, bez podziału na kategorie wagowe.

W ostatnim przed przerwą wakacyjną Pucharze Polski rangi P1 w Olecku wystartowało prawie 500 zawodniczek i zawodników z Litwy, Białorusi, Rosji i Polski, rywalizujących w kategoriach wiekowych junior, kadet i młodzik. Na Mazury udała się również skromna, pięcioosobowa reprezentacja Białych Tygrysów w składzie: juniorzy Weronika Szymańska i Patryk Naskręski oraz kadetki Maria Gęstwa, Joanna i Aleksandra Szymczak.

 

Z grona zawodników z Jarocina zdecydowanie najlepiej wypadła startująca w kategorii wagowej do 37 kg Aleksandra Szymczak. Ola wygrała wszystkie cztery walki, w tym finałową z Amelią Wojtala z UKS G8 Bielany aż 19:2, zdobywając tym samym pewnie złoty medal. Dzięki temu wynikowi zawodniczka Białych Tygrysów zdobyła kolejne, niezwykle cenne dziewięć punktów do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego i tym samym awansowała w nim do czołowej „dwudziestki” bez podziału na kategorie wagowe.

 

Bardzo blisko wywalczenia miejsca na podium była również siostra - bliźniaczka Aleksandy, Joanna Szymczak. W walce ćwierćfinałowej zawodniczka z Jarocina spotkała się z zawodniczką AZS OŚ Poznań, Marta Burzyńską, m. in. złotą medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która do tej pory rywalizowała w kategorii wagowej do 37 kg, natomiast w tym turnieju postanowiła wystartować w wadze do 41 kg. Po bardzo wyrównanym pojedynku, trzymającym w napięciu do samego końca, Asia uległa swojej rywalce 10:11 i zakończyła swój start na 5. miejscu.

Po pierwszych, przegranych starciach, na etapie eliminacji z dalszej rywalizacji odpadli Maria Gęstwa, Weronika Szymańska i Patryk Naskręski.

 FotorelacjaOgłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet