reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowejReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
19
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Złapani na gorącym uczynku

2018-08-29 12:09:24

Zdjęcie: Archiwum
Jarocińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, sprawców kradzieży elektronarzędzi. Stało się to dzięki wzorowej postawie klientów sklepu, w którym dokonano przestępstwa. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet do 7 lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Wzorowa postawa dwóch klientów jarocińskiego marketu doprowadziła do zatrzymania sprawców kradzieży elektronarzędzi o wartości blisko 1400 zł. 18 sierpnia br. jeden z mężczyzn robiących zakupy zauważył, że dwie osoby zabrały z półek sprzęt i zamiast do kasy, poszły z nim w kierunku ogrodzenia części zewnętrznej marketu. Mężczyzna o tym fakcie natychmiast poinformował pracownika ochrony a następnie, wraz z nim i innym przypadkowym klientem, udali się w pościg za podejrzanie zachowującymi się osobami.

 

Sprawcy zostali szybko ujęci, jednak jeden z nich po szamotaninie, zdołał się wyrwać przytrzymującemu go mężczyźnie i uciec. Dwaj pozostali zostali chwilę później przekazani patrolowi policji, który przewiózł ich do pomieszczeń dla osób zatrzymanych miejscowej komendy. W wyniku poszukiwań, w to samo miejsce trafił trzeci sprawca kradzieży. 

 

Zatrzymani mężczyźni okazali się być dobrze znanymi miejscowym stróżom prawa. Jeden z nich, 34-letni mieszkaniec Jarocina, za popełnione przestępstwo usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy, gdyż wcześniej już był karany i odbywał wyrok pozbawienia wolności za podobne czyny. Jemu grozi kara nawet do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Dwaj pozostali sprawcy, 52 i 36-letni mieszkańcy Jarocina również usłyszeli zarzuty kradzieży. Kara z jaką muszą się liczyć, to do 5 lat więzienia.Dzięki godnej naśladowania, wzorowej postawie klientów udało się nie tylko zatrzymać przestępców ale również odzyskać skradziony towar, który wrócił do dalszej sprzedaży.

 

 Źródło: KPP Jarocin


Reklama internetowa w gazecie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet