reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Z policji

Złapani na gorącym uczynku

2018-08-29 12:09:24

Zdjęcie: Archiwum
Jarocińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, sprawców kradzieży elektronarzędzi. Stało się to dzięki wzorowej postawie klientów sklepu, w którym dokonano przestępstwa. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet do 7 lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Wzorowa postawa dwóch klientów jarocińskiego marketu doprowadziła do zatrzymania sprawców kradzieży elektronarzędzi o wartości blisko 1400 zł. 18 sierpnia br. jeden z mężczyzn robiących zakupy zauważył, że dwie osoby zabrały z półek sprzęt i zamiast do kasy, poszły z nim w kierunku ogrodzenia części zewnętrznej marketu. Mężczyzna o tym fakcie natychmiast poinformował pracownika ochrony a następnie, wraz z nim i innym przypadkowym klientem, udali się w pościg za podejrzanie zachowującymi się osobami.

 

Sprawcy zostali szybko ujęci, jednak jeden z nich po szamotaninie, zdołał się wyrwać przytrzymującemu go mężczyźnie i uciec. Dwaj pozostali zostali chwilę później przekazani patrolowi policji, który przewiózł ich do pomieszczeń dla osób zatrzymanych miejscowej komendy. W wyniku poszukiwań, w to samo miejsce trafił trzeci sprawca kradzieży. 

 

Zatrzymani mężczyźni okazali się być dobrze znanymi miejscowym stróżom prawa. Jeden z nich, 34-letni mieszkaniec Jarocina, za popełnione przestępstwo usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy, gdyż wcześniej już był karany i odbywał wyrok pozbawienia wolności za podobne czyny. Jemu grozi kara nawet do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Dwaj pozostali sprawcy, 52 i 36-letni mieszkańcy Jarocina również usłyszeli zarzuty kradzieży. Kara z jaką muszą się liczyć, to do 5 lat więzienia.Dzięki godnej naśladowania, wzorowej postawie klientów udało się nie tylko zatrzymać przestępców ale również odzyskać skradziony towar, który wrócił do dalszej sprzedaży.

 

 Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet