reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Złapał nietrzeźwego w drodze na służbę

2018-10-16 09:48:03

Zdjęcie: Archiwum
Mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem przemierzając trasę z Obry do Jarocina. Jego bezmyślną podróż przerwał jadący do służby policjant Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Funkcjonariusz zatrzymał 27-letniego, pijanego kierowcę i powiadomił o zdarzeniu oficera dyżurnego. Mieszkańcowi powiatu lęborskiego grożą 2 lata więzienia oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na okres 3 lat.

Do zdarzenia doszło 14 października br. po godzinie 21:30 w Jarocinie. Jadący na służbę policjant zauważył osobowego renault scenika, który jechał bez włączonych świateł mijania. Ponadto siedzący za kierownicą mężczyzna wzbudził zainteresowanie policjanta dziwnym torem jazdy. Sposób, w jaki pokonał on zakręt, wzbudził w jadącym za nim funkcjonariuszu podejrzenie, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Policjant postanowił więc interweniować.

 

Kiedy renault zjechał na pobliską stację, funkcjonariusz podszedł i otworzył drzwi pojazdu. Od razu wyczuł od siedzącego za kierownicą mężczyzny woń alkoholu. Mając niemal stuprocentową pewność, że kierowca auta jest nietrzeźwy, uniemożliwił mu opuszczenie samochodu i zabezpieczył kluczyki. O zdarzeniu powiadomił natychmiast telefonicznie oficera dyżurnego z komendy w Jarocinie.

 

Przybyli chwilę później na miejsce mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że mężczyzna spożył sporą ilość alkoholu. W jego organizmie było blisko 2,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu prawo jazdy 27-latkowi. Gdy wytrzeźwiał usłyszał też zarzut dotyczący kierowania pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grożą mu 2 lata pozbawienia wolności. Kierowca fiata odpowie również za popełnione wykroczenie.

 

Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierujący na drodze stanowi zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Widząc, że osoba pijana chce prowadzić samochód powinny stanowczo zareagować i uniemożliwić jej to.
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet