reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
19
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

ZGO Jarocin nagrodzony!

2018-11-30 10:07:15

Zakład Gospodarki Odpadami w Jarocinie otrzymał Puchar Recyklingu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kategorii “Edukacja recyklingowa”. Przedsiębiorstwo zostało docenione za mnogość i wyjątkowość działań edukacyjnych prowadzonych dla różnorodnych grup odbiorców, w tym m.in. za aktywną promocję selektywnej zbiórki odpadów podczas festiwalu w Jarocinie.

Konkurs Puchar Recyklingu odbył się po raz XIX. Choć ma długoletnią tradycję to nadal jest jedynym w Polsce przedsięwzięciem, które ocenia selektywną zbiórkę odpadami oraz edukację w tym zakresie. Przedsięwzięcie jest skierowane do trzech grup: gmin, przedsiębiorstw zagospodarowujących odpady oraz placówek edukacyjnych i organizacji pozarządowych. Propaguje wiedzę na temat metod i efektywnych systemów selektywnej zbiórki odpadów, promuje przedsięwzięcia recyklingowe oraz działania zmierzające do ograniczania ilości odpadów. Ma również duże walory edukacyjne, podnosi świadomość społeczeństwa w kwestiach recyklingu i dbałości o otaczające nas środowisko naturalne.

 

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się rekordowa liczba podmiotów, bo aż 153, w tym ponad 70 gmin. Główne Puchary Recyklingu przyznane zostały podczas Gali Kongresu ENVICON Environment w Warszawie. Oprócz Ministra Środowiska, Puchary Recyklingu przyznawały także takie instytucje, jak Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polska Izba Ekologii, Związek Miast Polskich oraz Związek Gmin Wiejskich RP.

 

Podczas uroczystej gali w Warszawie Puchar Recyklingu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kategorii “Edukacja recyklingowa” dla Zakładu Gospodarki Odpadami w Jarocinie, odebrał prezes spółki, Witosław Gibasiewicz. - To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze dotychczasowe działania przybliżają nas do osiągnięcia zamierzonego celu, jakim jest podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców naszego regionu – powiedział po otrzymaniu nagrody prezes ZGO.

 

Podczas uroczystości wręczono także nagrody urzędów marszałkowskich. Wielkopolski urząd docenił działania samorządu Gminy Jarocin.  


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet