reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Zdewastował budynki, wydało go nagranie

2018-10-18 16:58:49

Zdjęcie: jarocin.pl
W nocy z piątku na sobotę dokonano zniszczeń elewacji kilku budynków w centrum Jarocina. Sprawca, który dopuścił się aktu wandalizmu także na obiektach zabytkowych, został dziś ujęty dzięki nagraniom miejskiego monitoringu.

Sprawca spray’em namalował odwrócone krzyże na elewacji Spichlerza Polskiego Rocka, ratusza, przynajmniej dwóch kamienic na rynku oraz na bramie do Parku Radolińskich od strony ul. Kasztanowej. Dzień wcześniej w ten sam sposób uszkodzona została elewacja kościoła a pw. św. Marcina od ul. Kościelnej. – Nie wiemy, czy to wszystkie zniszczenia, których dopuścił się sprawca, dlatego właściciele i zarządcy budynków, na elewacjach których także pojawiły się podobne uszkodzenia, proszeni są o zgłaszanie tego faktu bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie – informuje zastępca burmistrza Jarocina, Robert Kaźmierczak.

Jarociński samorząd o zniszczeniach zawiadomił policję. W wyniku działań podjętych przez Muzeum Regionalne w Jarocinie oraz Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego, sprawdzone zostały nagrania kamery przy Spichlerzu Polskiego Rocka oraz kamer miejskiego monitoringu. Fragmenty, które mogły pomóc w ustaleniu sprawcy,  zostały przekazane jarocińskiej policji. Dzisiaj sprawca został zidentyfikowany i zatrzymany, dokonano także przeszukania w jego domu. Sprawca, znany jarocińskim policjantom, jest właśnie przesłuchiwany. Ze względu na to, że uszkodzone zostały zabytkowe obiekty, karalność czynu  z pewnością wzrośnie.
Źródło: jarocin.pl


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet