reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Zapomniał... i trafił do aresztu

2018-03-15 10:03:00

Zdjęcie: Archiwum
Na dwa miesiące trafił do aresztu mężczyzna, który najpierw ukradł w sklepie alkohol, a następnie groził pozbawieniem życia ochroniarzowi za przerwanie ucieczki wraz z łupem. Zapłata za towar nie była jedynym o czym „zapomniał” zatrzymany. Jego pamięci umknęło też stawianie się na dozór policyjny za inne popełnione przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany w ubiegłym tygodniu po tym, jak dokonał kradzieży alkoholu i napoju w jednym z jarocińskich marketów. To, że mężczyzna opuszcza sklep z towarem za który nie zapłacił, zauważył jeden z ochroniarzy sklepu. Mężczyzna dogonił złodzieja i wezwał na miejsce policję. Rozwścieczony takim obrotem sprawy zatrzymany zaczął się szamotać i rzucać pod adresem pracownika ochrony obelgi oraz groźby karalne.

 

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że podejrzanym o kradzież jest 32-letni mieszkaniec gminy Żerków, wobec którego orzeczony został dozór policji za inne przestępstwa, m.in. uszkodzenie samochodu, uszkodzenie ciała, groźby karalne w tym wobec funkcjonariuszy policji. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Dzień później usłyszał on zarzut kierowania gróźb karalnych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności na okres nawet do dwóch lat. W związku z innymi postępowaniami, które toczą się przeciwko podejrzanemu oraz niestosowaniem się przez niego do orzeczonego środka zapobiegawczego a co za tym idzie utrudnianiu wykonywania pracy przez kryminalnych, sąd na wniosek policji i prokuratury zadecydował o zastosowaniu wobec 32-latka tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

 
Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet