reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jarocin

Zamkowa nie do poznania

2018-12-04 13:11:49

Zdjęcie: jarocin.pl
Ulica Zamkowa w Jarocinie wzbogaciła się o nową nawierzchnię jezdni i chodników. Teraz jest tam także więcej miejsc parkingowych. Przede wszystkim jednak jest tu bezpieczniej i piękniej.

W pierwszym etapie prac wymieniono tu także sieć wodociągową. Przebudowa ul. Zamkowej połączona jest z budową alei głównej w Parku Radolińskich.  Dzięki temu powstało piękne połączenie ulicy św. Ducha z ul. Kasztanową, które będzie miało także zupełnie nowe oświetlenie oraz zostanie objęte siecią miejskiego monitoringu. – Dzięki temu ta część parku stanie się znacznie bezpieczniejsza niż do tej pory. Monitoring będzie służył również do tego, aby tych wszystkich, którzy będą wjeżdżać do parku samochodami, mimo obowiązujących tam zakazów, karać mandatami – mówi zastępca burmistrza i podkreśla: - Nadal nie będzie można jeździć samochodami po parku. Jest to park zabytkowy, a niestety zbyt często wielu osobom mylił się z parkingiem. Przy okazji tych prac zostało odtworzone historyczne wejście do parku w aleję lipową, prowadzącą wprost na wejście główne do ruin kościoła Św. Ducha, które było do tej pory nieczytelne – dodaje z-ca burmistrza.

 
Źródło: jarocin.pl


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet