reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Zajęcza z chodnikiem i deszczówką

2019-01-10 12:35:30

Zakończyły się prace związane z przebudową ul. Zajęczej w Jarocinie, łączącej ul. Żerkowską z ul. Św. Ducha. Pod nową nawierzchnią asfaltową, wcześniej wbudowano kanalizację deszczową. Wyczekiwaną przez mieszkańców inwestycję realizowaną na Osiedlu 700-lecia oficjalnie otwarto 8 stycznia.

W ramach realizowanego zadania została wybudowana droga asfaltowa o długości blisko 800 m. Wzdłuż drogi powstał chodnik z kostki brukowej. Inwestycja drogowa wykonana przez gminę kosztowała 1,1 mln zł. Wcześniej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie wybudowało kanalizację deszczową. Wraz z przyłączami i odcinkami bocznymi spółka wybudowała blisko 1,8 km sieci, przepompownię, osadnik i separator wód opadowych. Budowa „deszczówki” w ul. Zajęczej kosztowała blisko 2,3 mln zł.

 

Pogoda deszczowa, ale teraz na ul. Zajęczej jest piękna droga z "deszczówką", więc i komfort życia - także w deszczu - zupełnie inny. Niektórzy czekali na tę drogę 44 lata, ale teraz mają wymienione oświetlenie, wybudowaną drogę wraz z kanalizacją deszczową. Mieszkańcy znieśli wiele, ale myślę, że warto było czekać, bo efekt jest wspaniały. Dziękuję radnej Danucie Maćkowiak i radnej Elżbiecie Kostce oraz wszystkim radnym, którzy spowodowali, że taka inwestycja mogła powstać. Cieszę się razem z mieszkańcami ul. Zajęczej, Osiedla 700-lecia i wszystkim użytkownikami tej drogi - powiedział podczas uroczystości burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet