reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z prokuratury

Zadawał ciosy młotkiem...

2018-03-06 11:04:00

Zdjęcie: KPP Jarocin
Prokurator Rejonowy w Jarocinie nadzoruje postępowanie przeciwko 48-letniemu mieszkańcowi powiatu jarocińskiego, podejrzanemu o usiłowanie dokonania dwukrotnego zabójstwa.

- W oparciu o zgromadzony w sprawie materiał dowodowy prokurator zarzucił mężczyźnie, że w godzinach wieczornych  1 marca, działając zamiarem bezpośrednim zabójstwa, wyłamał drzwi wejściowe do jednego z lokali mieszkalnych w Jarocinie, a następnie po wtargnięciu do środka, przy użyciu młotka zadawał dwojgu pokrzywdzonym uderzenia, skutkujące powstaniem ciężkich obrażeń ciała i koniecznością udzielenia pilnej pomocy medycznej - informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

 

W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzeniu doznali poważnych obrażeń w postaci ran tłuczonych głowy i innych części ciała i obecnie są hospitalizowani.
Jak wynika z dokonanych ustaleń, w chwili zdarzenia, mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Został on przesłuchany przez prokuratora i przyznał się częściowo do przedstawionych mu zarzutów. Nie potrafił wskazać racjonalnych powodów swego zachowania, wskazując na działanie pod wpływem silnych emocji oraz alkoholu.


Przestępstwo usiłowania zabójstwa kwalifikowane z art. 148§1 k.k. zagrożone jest karą pozbawienia wolności w wymiarze nie krótszym niż 8 lat, karą 25 lat pozbawienia wolności lub dożywotniego pozbawienia wolności.
Z uwagi na zagrożenie surową karą i obawę matactwa, prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci  tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, który to wniosek został uwzględniony.

 
Źródło: prokuratura.kalisz.pl


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet