reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

Za nami „Babskie popołudnie w Jarocinie”

2019-03-19 09:34:39

W niedzielne popołudnie JOK Jarocin opanowały kobiety. Najmłodsze przygotowywały kwiaty z bibuły i pozowały do zdjęć w fotobudce. Starsze „polowały” na zdjęcie z Jamesem Bondem i odwiedzały kobiece strefy: piękna, kwiatów, diety i zdrowia. Do pogaduszek zachęcała aromatyczna kawa. A na deser serwowano spektakl "Kobieta do zjedzenia”. Impreza zorganizowana przez Gminę Jarocin odbyła się pod hasłem „Babskie popołudnie w Jarocinie”.

W wyjątkowe „Babskie popołudnie”, w różnych strefach JOK-u, działo się jednocześnie wiele. Panie mogły zmierzyć sobie ciśnienie, poziom cukru we krwi, sprawdzić poziom tłuszczu w organizmie czy wykonać podstawowe badanie wzroku. Wszystkie badania wykonywane były bezpłatnie, a do poszczególnych babskich stref ustawiały się długie kolejki.
 
 
Uczestniczki wydarzenia chętnie też korzystały z licznych rekwizytów i pozowały do zdjęć w fotobudce, były irokezy, królowe parkietu, tajemnicze damy z balu maskowego czy disneyowskie postaci z bajek.
 
 
Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz florystyczny, w ramach którego powstał piękny bukiet. Panie z kwiaciarni doradzały też, jak pielęgnować rośliny.
 
 
Organizatorzy pomyśleli też o kobietach, które przyszły do JOK-u z dziećmi. Dla najmłodszych powstała specjalna strefa zabaw. Zadbały o nią panie bibliotekarki, które słyną w Jarocinie i okolicy z ciekawych interaktywnych projektów. A wtedy mamy i babcie mogły skorzystać z porad kosmetycznych i wrócić do domu z pięknym makijażem.
 
 
W strefie diety można było skorzystać z porad i dowiedzieć się m.in., jak ekonomicznie robić zakupy, gotować szybko i zdrowo. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład „50 wcieleń cukru i różnych rodzajów „słodzideł” – ich wady i zalety”. Panie dowiedziały się, w jakich produktach cukier jest ukryty i jaki ma wpływ na zdrowie. Było też o tym, jak kusi i uzależnia.
 
 
W strefie kuchni przygotowane zostały pyszne sałatki, których można było na miejscu skosztować, a później już w domu przygotować je samemu wg babskiego przepisu. A na deser na scenie JOK pojawiła się… prawdziwa "Kobieta do zjedzenia. To spektakl z piosenkami o przyjemnościach w wykonaniu Magdy Smalary. Było o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach, bo aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Było o prawdziwym pięknie, było zabawnie, lirycznie i na pewno nie nudno. Artystka otrzymała od organizatorów piękny bukiet, który wcześniej - w pierwszej odsłonie "Babskiego popołudnia w Jarocinie" - został przygotowany podczas pokazu florystycznego.
 
 
Organizatorzy wydarzenia – Gmina Jarocin, przy wsparciu MGOPS Jarocin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin - przewidzieli dla każdej pani słodki, ale zdrowy upominek, a te, które miały więcej szczęścia tego dnia, wyszły z imprezy z większymi prezentami – niespodziankami, które zostały wylosowane na zakończenie spotkania przez najmłodsze kobietki uczestniczące w wydarzeniu. Wśród prezentów znalazły się wizyty w salonie kosmetycznym, w salonie optycznym, bezpłatny serwisu klimatyzacji, karnet na basen czy portfele.


FotorelacjaReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet