reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Za bardzo się spieszyli

2018-05-16 10:05:00

Zdjęcie: Archiwum
W ciągu zaledwie tygodnia, policjanci z Jarocina zatrzymali uprawnienia do kierowania czterem osobom, które za nic miały ograniczenia prędkości. Spieszyło im się tak bardzo, że w obszarze zabudowanym, mknęli z prędkością ponad dwa razy większą niż ta dozwolona.

Podczas porannego nadzoru nad ruchem drogowym w miejscowości Żółków, mundurowi z jarocińskiej drogówki zauważyli osobową skodę roomster, której kierowca jechał w ich kierunku z nadmierną prędkością. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 109 km/h. Pomiar został przeprowadzony w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość z jaką mogą poruszać się pojazdy wynosi 50 km/h. Tym samym 39-letni mieszkaniec Kalisza przekroczył ją o 59 km/h.

 

Kolejny, pędzący z nadmierną prędkością, kierowca został zatrzymany przez  mundurowych zaledwie dwie godziny później. Policjanci, którzy kontrolowali prędkość kierowców podróżujących po drogach gminy Kotlin, zmierzyli prędkość nadjeżdżającego od Wilczyńca samochodu marki VW Caddy. W tym przypadku miernik prędkości wykazał, że kierowca tego samochodu pędzi z prędkością 103 km/h. Kontroli dokonano również w obszarze zabudowanym, gdzie górna granica dozwolona wynosi 50 km/h. Kierującym volkswagenem okazał się zaledwie 20-letni mieszkaniec gminy Jarocin.

 

W miejscowości Góra, na drodze krajowej nr 12 mundurowi namierzyli kolejnego pirata drogowego. Był nim 39-letni mieszkaniec Włocławka, który w terenie zabudowanym jechał VW Transportem z prędkością  113 km/h.

 

Kolejny niezdyscyplinowany kierowca, który nie stosuje się do ograniczeń prędkości, stracił swoje prawo jazdy 14 maja w Zakrzewie. Prędkość, z jaką poruszał się swoim Renault Megane 19-latek z gminy Jarocin to 107 km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, piraci drogowi zostali ukarani mandatami i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali też ich uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

 
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet