reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Wzięli udział w zmaganiach drogowych

2018-04-30 10:10:39

Zdjęcie: KPP Jarocin
W Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie odbył się finał powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu jarocińskiego, zwycięzcy etapów gminnych.

Policjanci sprawowali nadzór nad przeprowadzanymi konkurencjami. Najlepsze drużyny pojadą na finał wojewódzki.
 
26 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie po raz kolejny odbył się powiatowy finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu jarocińskiego. Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu we współpracy ze Starostwem Powiatowym.
 
Podczas turnieju oceniana była wiedza teoretyczna i praktyczna. Na wstępie uczniowie rozwiązywali test z zakresu zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków oraz sytuacji w ruchu drogowym. Kolejnym etapem był przejazd rowerem przez tor przeszkód. Następnie oceniany był przejazd rowerem przez miasteczko ruchu drogowego. Kolejną ocenianą konkurencją była pierwsza pomoc. Jurorami w tych konkurencjach byli policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie oraz strażacy z JRG PSP w Jarocinie. Zwycięzcami całego turnieju okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Sławoszewie z siedzibą w Parzewie i Gimnazjum w Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie.
 
W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyli Adrian Goździela ze Szkoły Podstawowej w Sławoszewie i Oliwia Siejak z gimnazjum w ZS nr 3.
 
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Zwycięskie drużyny rywalizować będą w zawodach wojewódzkich.
 


Fotorelacja

Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet