reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Rugby

Wspaniała postawa w sezonie i awans!

2018-01-17 08:41:38

Zdjęcie: Archiwum
W 2017 roku zespół Sparty Jarocin rozegrał pełen sezon w drugiej lidze rugby seniorów. Dzięki dobrej postawie jarocinianie awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.

Runda wiosenna była rozgrywana regionalnie w trzech grupach, a następnie jesienią rywalizowały ze sobą drużyny, które zajęły to samo miejsce w tabeli po pierwszej serii spotkań.
 
W konsekwencji Sparta uplasowała się na drugim miejscu w tabeli, co dało jej jesienią możliwość rywalizacji o miejsca 4-6. Jej przeciwnikami były drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupie wschodniej oraz południowej, czyli Wataha Zielona Góra oraz Legia Warszawa.
 
Ostatecznie Spartanie zajęli 5. miejsce w stawce 12. zespołów rywalizujących o Mistrzostwo II Ligi Rugby XV. W związku z reorganizacją rozgrywek wprowadzoną przez Polski Związek Rugby w przyszłym sezonie w Ekstralidze Rugby będzie rywalizowało 10 drużyn, natomiast 1 ligę będzie stanowić 6 zespołów, które zajęły pierwsze sześć miejsc w II lidze w sezonie 2017.
 
Z dumą możemy oficjalnie ogłosić, że konsekwencją dobrych wyników sportowych w sezonie 2017 jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jarocińscy rugbiści w 2018 roku wystąpią na boiskach pierwszoligowych! 
 
W drugiej lidze ma wystąpić 8. zespołów. Należy zauważyć, że wszystkie drużyny, z którymi przyjdzie nam rywalizować w pierwszej lidze, są na podobnym poziomie sportowym, dlatego mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie. Naszym celem na przyszły rok będzie utrzymanie się i budowanie mocnego zespołu na kolejne lata.Źródło: spartajarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet