reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
19
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Taekwondo olimpijskie

Worek medali z Gór Świętokrzyskich!

2018-04-06 08:08:27

Z workiem medali wrócili taekwondziści MUKS Białe Tygrysy Jarocin z VII Mistrzostw Gór Świętokrzyskich, rozgrywanych w tym roku w randze Pucharu Polski. W Ostrowcu Świętokrzyskim zawodnicy z Jarocina wywalczyli łącznie 12 krążków, w tym aż sześć złotych, cztery srebrne i dwa brązowe.

Na najwyższym stopniu podium, a tym samym na największe brawa zasłużyli:  młodziczka Michalina Wróbel, kadetki – Marta Stasik i Aleksandra Szymczak oraz juniorki – Alicja Kowańdy, Katarzyna Półrolniczak i Martyna Stasik.

 

W dwudniowej imprezie, rozegranej już po raz siódmy, w Ostrowcu Świętokrzyskim wystartowało w tym roku ponad 600 zawodniczek i zawodników, w tym 22-osobowa reprezentacja Białych Tygrysów Jarocin, a rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet i junior.

Pierwszego dnia na matach zaprezentowali się młodzicy i kadeci, a zawodniczki i zawodnicy z Jarocina zdobyli aż osiem medali. Najcenniejsze zdobycze, ze złoto, wywalczyły młodziczka Michalina Wróbel (3 wygrane walki) oraz dwie kadetki: Marta Stasik (3 wygrane walki) i Aleksandra Szymczak (4 wygrane walki). Na drugim stopniu podium, czyli ze srebrnymi medalami do domów wrócili: młodzicy Maja Bierła (2 wygrane walki) i Bartosz Gabrysiak (3 wygrane walki) oraz kadetka Joanna Szymczak (3 wygrane walki). Z brązowymi krążkami zawody ukończyły: młodziczka Anita Murawska (1 wygrana walka), która tym startem zadebiutowała w rywalizacji walki sportowej oraz kadetka Maria Gęstwa (2 wygrane walki).

Ze zwycięstwa w jednym pojedynku mogła cieszyć się również Emilia Jędrzejczak, ale wystarczyło to tylko do zajęcia miejsca piątego. Pozostali zawodnicy: młodzicy Oliwier Sokowicz, Cezary Trzcieliński, Zuzanna Szymkowiak, Klaudia Łyskawa, Klaudia Krukowska oraz kadeci Piotr Kliś, Julia Jędrzejczak i Eryk Mikołajczak przegrali swoje pierwsze pojedynki i zakończyli rywalizację na etapie eliminacji.

Także drugiego dnia juniorzy Białych Tygrysów kontynuowali dobrą passę, zdobywając aż cztery medale. Ze złotymi krążkami turniej zakończyli Alicja Kowańdy (3 wygrane walki), Katarzyna Półrolniczak (2 wygrane walki) i Martyna Stasik (3 wygrane walki), natomiast ze srebrnej zdobyczy mógł cieszyć się Patryk Naskręski (2 wygrane walki). Nie powiodło się tylko Weronice Szymańskiej, która przegrała swój pierwszy pojedynek.

Dzięki wywalczeniu aż trzech złotych oraz jednego srebrnego medalu w rywalizacji juniorów zajęli oni w kategorii wiekowej pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, a dodatkowo Martyna Stasik została wybrana najlepszą zawodniczką wśród juniorów.

Józefina Nowaczyk-Wróbel – trener MUKS Białe Tygrysy Jarocin: jeżeli chodzi o start w Ostrowcu Świętokrzyskim to był on niezwykle ważny dla kadetów, którzy musieli walczyć o jak najwyższe lokaty w rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, bo tylko na jego podstawie można zakwalifikować się na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Na dzisiaj mamy już cztery osoby z awansem, natomiast jedna będzie musiała czekać na pojawienie się ostatecznej listy startowej. Jeżeli chodzi o młodzików i juniorów, był to dla nich kolejny start kontrolny przed najważniejszymi imprezami w tym roku. Myślę, że całościowo ekipa spisała się bardzo dobrze, ale jak zawsze z takiej imprezy wracamy z dużą ilością przemyśleń, co jeszcze poprawić, aby na Mistrzostwa Polski wypaść jak najlepiej.

 FotorelacjaReklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet