reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
27
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Własny kompost czy pojemnik? Wkrótce musisz zdecydować!

2019-05-17 09:38:24

Zdjęcie: Archiwum
20 maja rusza w Gminie Jarocin pilotażowy program selektywnej zbiórki odpadów biodegradowalnych- kuchennych. Akcja potrwa do końca czerwca i obejmie swym zasięgiem wybrane ulice osiedli: Ługi, Ciświca, Bogusław i Polna.

W pierwszym etapie pilotażu na poszczególnych osiedlach mieszkańców odwiedzą pracownicy Urzędu Miejskiego w Jarocinie, którzy udzielą szczegółowych informacji o wdrażaniu programu odbioru odpadów BIO-kuchennych. Już w trakcie tego spotkania właściciel posesji będzie mógł wybrać jedną z dwóch form segregacji tego rodzaju odpadów, podpisując stosowne oświadczenie.

 

Do wyboru będzie oświadczenie o wyrażeniu zgody na dostarczenie pojemnika na odpady biodegradowalne- kuchenne, za który nie będą pobierane dodatkowe opłaty. Podpisując je właściciel nieruchomości zobowiązuje się nie tylko do odbioru pojemnika, ale i regularnego zapełniania go odpadami BIO-kuchennymi, które odbierała będzie ta sama firma transportowa, co odbiera pozostałe odpady.

 

Z kolei drugie oświadczenie dotyczyć będzie rezygnacji z pojemnika na odpady biodegradowalne- kuchenne na rzecz prowadzenia przydomowego kompostownika.

 

Decyzja o rodzaju prowadzenia zbiórki – w pojemniku lub w kompostowniku - odpadów BIO-kuchennych należała będzie do właściciela nieruchomości.

 

Ulice w Jarocinie objęte pilotażem: BAŁTYCKA, BIESZCZADZKA, BRDOWA, DNIEPROWA, DUNAJECKA, FOLWARCZNA, JĘCZMIENNA, KŁODZKA, KUJAWSKA, KURPIOWSKA, LUTYŃSKA, ŁUGI, MAŁOPOLSKA, MAZURSKA, NOTECKA, NOWE PARCELE, NYSKA, ODRZAŃSKA, OWSIANA, POMORSKA, PROŚNIANA, PSZENNA, SADOWA, SIEDLEMIŃSKA, SUDECKA, ŚLĄSKA, ŚWIĘTOKRZYSKA, TATRZAŃSKA, WARCIANA, WARMIŃSKA, WIEJSKA, WIELKOPOLSKA, WIŚLANA, WIŚNIOWA, WYBUDOWANA, ŻYTNIA, BLUSZCZOWA, BOGUSŁAW, DESZCZOWA, DO ZDROJU, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JESIENNA, JEŻYNOWA, KASZTANOWA,  KONWALIOWA, KWIATOWA, LIPOWA, POZIOMKOWA, SŁONECZNA, SOSNOWA, ŚWIERKOWA, TĘCZOWA, WIOSENNA, WRZOSOWA, ZIMOWA, ŻURAWINOWA, RÓŻANA, CHABROWA, DOŻYNKOWA, GAJOWA, ŁANOWA, OPŁOTKI, OS. BAJKOWE, POLNA, ROLNA, SIEWNA, TOROWA, ZAGONOWA, ZAGRODOWA, ŻNIWNA, ZAKRZEWSKA, CIŚWICA.
Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet