reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jarocin

Włamywał się do altanek i uderzył znajomą

2018-02-06 08:43:03

Zdjęcie: Archiwum
Jarocińscy policjanci zatrzymali sprawcę włamań do altanek na terenie ogródków działkowych w Jarocinie. Łupem sprawcy padł różnego rodzaju sprzęt ogrodowy oraz wyposażenie altanek.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w Jarocinie zatrzymali mężczyznę, który włamał się do altanki mieszczącej się na terenie ogródków działkowych. Sprawca kilka godzin wcześniej uszkodził zabezpieczenie w metalowych szafach znajdujących się w jednym z domków i zabrał stamtąd różnego rodzaju przedmioty metalowe.

W toku dalszych czynności ustalono, że zatrzymany, 33–letni mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia i zamieszkuje głównie na terenach ogródków działkowych. Zatrzymany został właśnie w jednej z altanek, do której dostał się nielegalnie i w której zamieszkał. Kryminalni ustalili także, że podejrzany dokonał na terenie tych ogródków jeszcze innych włamań. Łupem włamywacza były głównie sprzęty elektroniczne i elektryczne i inne przedmioty codziennego użytku znajdujące się w środku.

W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze odzyskali również cześć skradzionego mienia. Podejrzany trafił natomiast do policyjnego aresztu. Policjanci przedstawili włamywaczowi łącznie osiem zarzutów włamania i usiłowania włamania, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Kara, jaka grozi mężczyźnie może zwiększyć się nawet o pięć lat z uwagi na popełnienie zarzucanych mu przestępstw w warunkach recydywy.

 

Podczas wykonywania czynności do sprawy włamań śledczy ustalili, że przestępstwa przeciwko mieniu nie były jedynymi, jakich w ostatnim czasie dopuścił się 33-latek. Jak się okazało, dzień przed zatrzymaniem mężczyzna celowo uderzył pięścią w twarz swoją 31-letnią znajomą. W wyniku ataku agresji mężczyzny, kobieta doznała złamania żuchwy. W związku z naruszeniem czynności ciała mężczyzna usłyszał kolejny zarzut.

Na bazie zgromadzonych przez policjantów materiałów, na wniosek prokuratury, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na trzy miesiące.
Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet