reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
23
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jarocin

W tej szkole myślą pozytywnie

2018-06-21 08:06:00

Zdjęcie: kadr - youtube/gmina jarocin
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie, w mijającym roku szkolnym, wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „Myślę pozytywnie”, który prowadzony jest przez Instytut Edukacji Pozytywnej w Warszawie. W ramach projektu powstał film, w którym do pozytywnego myślenia uczniów z Jarocina zachęca dziennikarz Maciej Orłoś czy Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

- Od stycznia realizowaliśmy różne działania, promujące pozytywne nastawienie do siebie i do innych. Uczniowie pisali prace literackie dotyczące przyjemnych, budujących wspomnień ze szkolnej ławki. Najciekawsze propozycje będą wydane w formie e-booka – informuje Elżbieta Chlebowska, koordynatorka projektu w SP2.

 

Uczniowie projektowali gry planszowe dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. Jednym z zadań było zaproszenie na spotkanie z uczniami osoby, dla której pozytywne myślenie było motorem do spełniania marzeń i realizacji celów. Koordynatorka projektu, Elżbieta Chlebowska, poprosiła kilka znanych i cenionych osób o wypowiedzenie się w tej sprawie. - W  efekcie powstał filmik, który uczniowie oglądali podczas lekcji wychowawczych, co było także doskonałą okazją do porozmawiania o marzeniach i o tym jak wielki mamy wpływ na naszą przyszłość – podkreśla Elżbieta Chlebowska.

 

 


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet