reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych


Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr KaźmierczakPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Niedziela
21
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Poradnik turysty

W podróż z iPolakiem

2016-07-27 07:07:00

Zdjęcie: Archiwum
Wybierając się na urlop za granicę warto oprócz dokumentów, ubrań, prowiantu i dobrego humoru zaopatrzyć się także w odpowiednia aplikację na telefony komórkowe, którą aktualizuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Aplikacja funkcjonuje już od kilku lat, ale z pewnością nie wszyscy o niej słyszeli. Zatem, warto ją przybliżyć.

Znajdują się w niej informacje o wszystkich krajach świata oraz ostrzeżenia dla podróżujących. Aplikacja dostępna dla urządzeń z systemami operacyjnymi iOS, Android oraz Windows Phone, to niezbędnik w podróży. iPolak wskaże drogę do najbliższej polskiej placówki dyplomatycznej, dostarczy najnowsze ostrzeżenia dla podróżujących publikowane przez MSZ, podpowie, co zrobić w trudnej sytuacji oraz jak zadbać o własne bezpieczeństwo w różnych zakątkach świata. W aplikacji, można znaleźć też opisy sytuacji w poszczególnych krajach aktualizowane przez MSZ.

iPolak zwiększa bezpieczeństwo podróżujących, dzięki takim funkcjom jak przycisk S.O.S. z telefonem alarmowym do najbliższej polskiej placówki. W razie zaistnienia niebezpiecznych sytuacji w kraju ich pobytu, użytkownicy aplikacji zostaną powiadomieni. iPolak działa również w wersji offline, ale do pobrania najnowszych aktualizacji i ostrzeżeń trzeba skorzystać z Internetu.

 

Serwis dostępny jest na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Można zarejestrować pojedynczą podróż, podając swoje dane osobowe i dane osób towarzyszących, a także czas i miejsce pobytu lub jego poszczególne etapy. Osoby, które wyjeżdżają często albo na długo, mogą założyć konto w serwisie i aktualizować swoje dane. Każdy zarejestrowany może otrzymywać darmowe powiadomienia SMS od konsula o sytuacji w danym miejscu. Pozostawione w „Odyseuszu” dane są bezpieczne, a po 14 dniach od zakończenia zgłoszonej podróży, są automatycznie kasowane.

 

 Źródło: msz.gov.pl

REKLAMA - Promedica24 - praca dla opiekunek osób starszych


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet