reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
25
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wydarzenia

W Narodowym Dniu Zwycięstwa

2019-05-08 14:18:04

Zdjęcie: jarocin.pl
8 maja w całej Polsce obchodzimy Narodowy Dzień Zwycięstwa. To święto upamiętniające zakończenie II wojny światowej. Jarocińskie uroczystości z tej okazji odbyły się na Skwerze Pamięci.

Przy pamiątkowych tablicach, na których wspomina się jarocinian walczących i poległych na frontach II wojny światowej, więzionych w  obozach koncentracyjnych i gettach, wypędzonych i wywiezionych na roboty przymusowe, złożono kwiaty. W ten sposób władze samorządowe, organizacje kombatanckie, przedstawiciele szkół, harcerze oraz służby mundurowe uczciły zakończenie działań wojennych w Europie. Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Jarocinie Lechosława Dębska przypomniała kilka faktów historycznych, związanych z II wojną światową. Delegację gminy Jarocin reprezentowali także: I zastępca burmistrza Jarocina Bartosz Walczak oraz radni Tadeusz Kuberka i Zdzisław Wojciechowski. Wartę honorową pełnili żołnierze z 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk oraz harcerze.
Źródło: jarocin.pl


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet