reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Uwaga! Utrudnienia na drodze!

2018-11-02 11:28:00

Zdjęcie: jarocin.pl
Od poniedziałku – 5 listopada wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w centrum Jarocina. Zmieniony układ komunikacyjny będzie obowiązywał do czerwca przyszłego roku. Wówczas planowane jest zakończenie prac związanych z budową ronda na nowym łączniku, przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Śródmiejską.

Przed kilkoma tygodniami zakończyły się prace związane z budową łączników: ul. Wrocławskiej ze Śródmiejską oraz ul. Wojska Polskiego z węzłem Jarocin na obwodnicy. W kolejnym etapie nowe drogi połączone zostaną rondem przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Śródmiejską. Na czas prac konieczne jest jednak zamknięcie ulic, przy których budowane będzie nowe rondo, co powoduje zmianę organizacji ruchu w tej części miasta.

 

Od poniedziałku 5 listopada, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu zamknięta zostanie ul. Śródmiejska od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Hallera. W tym czasie zaleca się kierowcom korzystanie z objazdów. Dla pojazdów poruszających się od strony Poznania zaplanowano objazd przez ulice: Wojska Polskiego, Bema, łącznik Bema-Wrocławska, Wrocławską, Hallera, dalej bez zmian. Dla pojazdów poruszających się od strony Kalisza zalecany objazd wiedzie przez ulice: Wojska Polskiego, al. Niepodległości, Kilińskiego, Wrocławską, Hallera, dalej bez zmian.

 

Dodatkowo, na odcinku ul. Śródmiejskiej, pomiędzy ul. Wolności a Barwickiego, wprowadzony zostanie tymczasowo ruch dwukierunkowy. Pociągnie to za sobą obustronny zakaz zatrzymywania pojazdów na tym odcinku oraz likwidację obecnych miejsc parkingowych w strefie parkowania. W związku z tym zmianie ulegnie również przebieg drogi głównej i dróg podporządkowanych, dlatego trzeba będzie szczególnie uważnie patrzeć na nowe znaki, które wraz z reorganizacją pojawią się w centrum Jarocina.

 

 
Źródło: jarocin.pl


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet