reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Jarocin

Uwaga! Utrudnienia na drodze!

2018-11-02 11:28:00

Zdjęcie: jarocin.pl
Od poniedziałku – 5 listopada wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w centrum Jarocina. Zmieniony układ komunikacyjny będzie obowiązywał do czerwca przyszłego roku. Wówczas planowane jest zakończenie prac związanych z budową ronda na nowym łączniku, przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Śródmiejską.

Przed kilkoma tygodniami zakończyły się prace związane z budową łączników: ul. Wrocławskiej ze Śródmiejską oraz ul. Wojska Polskiego z węzłem Jarocin na obwodnicy. W kolejnym etapie nowe drogi połączone zostaną rondem przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Śródmiejską. Na czas prac konieczne jest jednak zamknięcie ulic, przy których budowane będzie nowe rondo, co powoduje zmianę organizacji ruchu w tej części miasta.

 

Od poniedziałku 5 listopada, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu zamknięta zostanie ul. Śródmiejska od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Hallera. W tym czasie zaleca się kierowcom korzystanie z objazdów. Dla pojazdów poruszających się od strony Poznania zaplanowano objazd przez ulice: Wojska Polskiego, Bema, łącznik Bema-Wrocławska, Wrocławską, Hallera, dalej bez zmian. Dla pojazdów poruszających się od strony Kalisza zalecany objazd wiedzie przez ulice: Wojska Polskiego, al. Niepodległości, Kilińskiego, Wrocławską, Hallera, dalej bez zmian.

 

Dodatkowo, na odcinku ul. Śródmiejskiej, pomiędzy ul. Wolności a Barwickiego, wprowadzony zostanie tymczasowo ruch dwukierunkowy. Pociągnie to za sobą obustronny zakaz zatrzymywania pojazdów na tym odcinku oraz likwidację obecnych miejsc parkingowych w strefie parkowania. W związku z tym zmianie ulegnie również przebieg drogi głównej i dróg podporządkowanych, dlatego trzeba będzie szczególnie uważnie patrzeć na nowe znaki, które wraz z reorganizacją pojawią się w centrum Jarocina.

 

 
Źródło: jarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet