reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Uczniowie ZSS na podium!

2018-02-02 09:11:13

Zdjęcie: powiat-jarocinski.pl
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie zajęli trzecie miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej.

Na starcie tegorocznego konkursu stanęło osiem zespołów z: Borzęciczek, Pleszewa, Krotoszyna, Konarzewa, Konina, Ostrowa Wlkp., Słupi oraz gospodarze ZSS z Jarocina.
 
Poziom wiedzy uczestników z zakresu historii ruchu olimpijskiego, symboli, ceremoniału olimpijskiego, czy największych gwiazd światowego i polskiego olimpizmu był bardzo wysoki i do wyłonienia najlepszych zespołów potrzebna był dogrywka. Zwycięzcami okazali się uczniowie SOSW w Borzęciczkach, przed zespołami z SOSW w Konarzewie i ZSS w Jarocinie.
 
Pierwsze trzy zespoły otrzymały pucharami i nagrodami rzeczowymi. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz sponsorzy. - To budujące, że wśród młodzieży ciągle jest tak żywa idea olimpijska i jestem pod ogromnym wrażeniem szerokiej wiedzy uczestników konkursu - mówił tuż po ogłoszeniu wyników wicestarosta Mirosław Drzazga.
Organizatorami konkursu byli nauczyciele z ZSS w Jarocinie: Anna Karczmarek, Izabela Zaworska, Agnieszka Miękus, Julia Jelak oraz Sławomir Zaworski.Źródło: powiat-jarocinski.plReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet