reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Czwartek
13
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z policji

Uciekał skradzionym w Niemczech pojazdem

2018-03-13 08:55:43

Zdjęcie: KPP Jarocin
Policjanci z Jarocina zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Został on zatrzymany przez funkcjonariuszy po pościgu, chwilę po tym jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Sprawcę kradzieży samochodu marki Ford Edge zatrzymano 6 marca ok. godz. 13.00. Policjant ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej samochód osobowy na niemieckich numerach rejestracyjnych, w związku z przekroczeniem przez kierującego nim dozwolonej prędkości.

 

Jak się okazało, kierowca nie miał najmniejszej ochoty na spotkanie z mundurowym, na widok których gwałtownie przyspieszył. Policjant natychmiast podjął pościg za uciekającym kierowcą, który oddalał się krajową "12" w kierunku Jarocina. Mężczyzna jednak nie zapanował nad pojazdem i na łuku drogi, w miejscowości Jaraczewo, uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca wysiadł z samochodu i zaczął uciekać pieszo. W pościgu został zatrzymany przez kryminalnych i dzielnicowych.

 

W trakcie oględzin rozbitego samochodu okazało się, że ford widnieje w systemach policyjnych, jako skradziony dzień wcześniej na terenie Niemiec. Zatrzymany mężczyzna to 22-letni mieszkaniec Jeleniej Góry.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży samochodu poprzez włamanie. Za to przestępstwo 22-latek może trafić do więzienia nawet na 15 lat, ponieważ przestępstwa kradzieży z włamaniem dopuścił się w warunkach recydywy. Mężczyzna będzie także odpowiadał za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym.

Sąd w Jarocinie, na wniosek policji i prokuratury, zadecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

 
Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet