31

Cielcza

Turniej o Puchar Burmistrza Jarocina

2019-01-30 08:30:49

Piłkarze Antonio Jarocin wygrali Turniej o Puchar Burmistrza Jarocina, który w minioną sobotę odbył się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Cielczy. W imprezie, poza reprezentantami gospodarzy – LZS Cielcza, wystąpiły drużyny z Jarocina, Goliny, Koźmina, Krotoszyna, Dolska i Środy Wlkp.

Turniej zorganizowany został w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2016 i młodsi oraz rocznik 2010 i młodsi. W każdej, do zawodów stanęło po 8 drużyn. Zarówno wśród starszych, jak i młodszych piłkarzy rywalizację zwyciężyły drużyny Antonio Jarocin.

Pamiątkowe dyplomy, medale, puchary i nagrody wręczyli uczestnikom turnieju zastępca burmistrza Jarocina – Bartosz Walczak i przewodniczący Rady Miejskiej w Jarocinie Rajmund Banaszyński.