reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Z policji

Szukają sprawcy. Ktoś coś wie?

2018-08-07 09:21:04

Zdjęcie: KPP Jarocin
Niecodzienną interwencję przeprowadzili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Policjanci zostali powiadomieni o wyrzuceniu z samochodu trzech psów. Do czasu przekazania psiaków przedstawicielom schroniska, zaopiekowali się nimi. Teraz szukają sprawcy tego czynu.

Podstawowym zadaniem Policji jest dbanie o ład i porządek publiczny, a co za tym idzie dbałość o bezpieczeństwo społeczeństwa. Jednak policjanci w swojej codziennej służbie niosą pomoc nie tylko ludziom, ale i także tym najbardziej bezbronnym – zwierzętom. Zwłaszcza teraz, w okresie wakacji, bardzo często dochodzi do sytuacji, w której zwierzęta stają się niechcianym balastem i zostają porzucane.

 

Tajka sytuacja miała miejsce 4 sierpnia br. w Mieszkowie. Jadące rowerami małżeństwo zauważyło, jak przy ulicy Poznańskiej zatrzymuje się samochód. Chwilę później z pojazdu zostają wyrzucone trzy psy – matka i dwa szczeniaki. Podróżujący samochodem zostawiają zwierzęta przy ruchliwej drodze i odjeżdżają w kierunku Klęki.

 

Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali na miejsce policję, i do czasu przyjazdu mundurowych przypilnowali czworonogi, by nie wybiegały na jezdnię.

 

Policjanci na miejscu, do czasu ustalania okoliczności i przekazania psiaków pracownikom Schroniska w Radlinie, zaopiekowali się nimi. Czworonogi zostały przez nich napojone i zabezpieczone. W chwili obecnej cała trójka przebywa w schronisku, gdzie otrzymała fachową pomoc. To dzięki reakcji dwójki rowerzystów i empatii do zwierząt, nie stało się im nic złego.

 

Sprawą zajęli się teraz kryminalni, którzy dążą do ustalenia właściciela psów oraz sprawcy porzucenia ich. Mundurowi zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają pieski i posiadają wiedzę, do kogo mogły należeć o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie przy ul. Bohaterów Jarocina 15, lub telefonicznie – całodobowo pod nr 997 lub 62 – 749 82 00.

 

Z ustaleń wynika, że osoby, które wyrzuciły psy z samochodu poruszały się Oplem Zafira I generacji (rok prod. 1999 - 2006) koloru ciemnego, najprawdopodobniej granatowego.

 


Fotorelacja

Źródło: KPP Jarocin


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet