reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jarocin

Sprzęt dla biblioteki

2018-03-14 09:03:00

Jarocińska biblioteka znalazła się wśród 85 książnic z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do projektu "Kodowanie w bibliotece". Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu biblioteka wzbogaci się o trzy tablety, trzy gry edukacyjne Scottie Go! oraz roboty Phonton!

Przy wykorzystaniu sprzętu, pozyskanego w ramach projektu "Kodowanie w bibliotece", jarocińska biblioteka rozszerzy swoją ofertę edukacyjną, związaną z nowymi technologiami. Podczas warsztatów programowania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu, dzieci i młodzież będą miały możliwość bezpłatnego podnoszenia swoich kompetencji w zakresie programowania i kodowania. - Kodowanie, programowanie jest uważane za tzw. "trzeci język", niezbędny w dzisiejszych czasach do odnalezienia się na rynku pracy i to nie koniecznie w branży związanej z nowymi technologiami. Podstawy programowania po prostu warto znać, choćby po to, aby lepiej orientować się w cyfrowej rzeczywistości, bezpiecznie i 
świadomie korzystać z nowych technologii czy urządzeń elektronicznych – podkreśla Justyna Daniel-Korzyniewska, wicedyrektor jarocińskiej biblioteki. Udział w warsztatach z programowania, kodowania rozwija logiczne myślenie, uczy skutecznie rozwiązywać problemy, rozwija pasje i zainteresowania, a przy tym jest zwyczajnie dobrą zabawą.

Projekt „Kodowanie w bibliotece” jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek 2017-2018 realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Realizatorem Programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie.

 Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet