reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
21
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Sprzęt dla biblioteki

2018-03-14 09:03:00

Jarocińska biblioteka znalazła się wśród 85 książnic z całej Polski, które zostały zakwalifikowane do projektu "Kodowanie w bibliotece". Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu biblioteka wzbogaci się o trzy tablety, trzy gry edukacyjne Scottie Go! oraz roboty Phonton!

Przy wykorzystaniu sprzętu, pozyskanego w ramach projektu "Kodowanie w bibliotece", jarocińska biblioteka rozszerzy swoją ofertę edukacyjną, związaną z nowymi technologiami. Podczas warsztatów programowania z wykorzystaniem pozyskanego sprzętu, dzieci i młodzież będą miały możliwość bezpłatnego podnoszenia swoich kompetencji w zakresie programowania i kodowania. - Kodowanie, programowanie jest uważane za tzw. "trzeci język", niezbędny w dzisiejszych czasach do odnalezienia się na rynku pracy i to nie koniecznie w branży związanej z nowymi technologiami. Podstawy programowania po prostu warto znać, choćby po to, aby lepiej orientować się w cyfrowej rzeczywistości, bezpiecznie i 
świadomie korzystać z nowych technologii czy urządzeń elektronicznych – podkreśla Justyna Daniel-Korzyniewska, wicedyrektor jarocińskiej biblioteki. Udział w warsztatach z programowania, kodowania rozwija logiczne myślenie, uczy skutecznie rozwiązywać problemy, rozwija pasje i zainteresowania, a przy tym jest zwyczajnie dobrą zabawą.

Projekt „Kodowanie w bibliotece” jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek 2017-2018 realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Realizatorem Programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie.

 


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet