reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Spotkanie w sprawie dofinansowania na wymianę kotłów grzewczych

2018-10-01 08:51:40

Zdjęcie: Archiwum
Burmistrz Jarocina zaprasza do udziału w konsultacjach dotyczących możliwości pozyskania wsparcia w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. W jego ramach można pozyskać dofinansowanie na wymianę przestarzałych źródeł ciepła oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych.

Najszerzej zasady ubiegania się o dotację jarocinianom przedstawione zostaną podczas otwartego spotkania, które 2 października odbędzie się w JOK Jarocin. Początek o godz. 18:00.

 

Poza tym w Jarocinie, z inicjatywy burmistrza Jarocina, w każdy wtorek i czwartek w stałych godzinach działa punkt konsultacyjny:

 

wtorki - od godz. 13:00 do 15:00

czwartki – od godz. 15:00 do 17:00

 

Spotkania zostaną zorganizowane w salce konferencyjnej Jarocińskiej Agencji Rozwoju w Jarocinie (budynek przy parkingu za urzędem miejskim, ul. T. Kościuszki 15B, wejście przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych). Udział w konsultacjach, do udziału w których zaprasza gmina Jarocin, Jarocińska Agencja Rozwoju oraz Klaster Energia Jarocin, jest bezpłatny.

 

Rządowy program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na wymianę na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego, okien czy ocieplenie domu. Wsparcie będzie przyznawane w formie dotacji, pożyczki lub dotacji z pożyczką. Wysokość dofinansowania w przypadku dotacji wahać się będzie od 40% do 90% kosztów kwalifikowanych inwestycji, w zależności od dochodu na osobę w gospodarstwie domowym. Właściciele domów, których dochody są najniższe, otrzymają do 90% dotacji na realizację przedsięwzięć finansowanych w ramach programu. Maksymalne koszty kwalifikowane przewidziane do wsparcia dotacyjnego wynoszą 53 tys. zł.

 

Zainteresowani mieszkańcy gminy Jarocin mogą składać wnioski o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Nabór prowadzony jest w trybie ciągłym od 19 września 2018 r. od godz. 8.00. do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00.

 

 

 


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet