reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
25
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Z policji

Slalomem na krajówce, podróż zakończona w rowie

2019-05-13 13:30:48

Zdjęcie: Archiwum
Jazda slalomem po drodze krajowej nie skończyła się dobrze dla kierowcy dostawczego volkswagena. Samochód zakończył podróż w rowie, a siedzącemu za kierownicą pojazdu 35 - latkowi grozi do dwóch lat więzienia.

11 maja, chwilę po godz. 23.00 dyżurny z Jarocina odebrał zgłoszenie o kierowcy dostawczego volkswagena, który miał jechać drogą krajową S11 slalomem i stwarzać zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Jak wynikało z informacji, kierujący tym pojazdem, w pewnym momencie wjechał do rowu. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol z Ruchu Drogowego.

 

Na miejscu zdarzenia policjanci zastali dwa samochody –zgłaszającego oraz będącego w ich zainteresowaniu Volkswagena. Mundurowi ustalili, że kierujący busem, 35-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, podczas jazdy wykonywał bardzo niebezpieczne manewry, jechał dwoma pasami drogi a w pewnym momencie uderzył w barierę oddzielającą jezdnie. Po uderzeniu mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Tam zakończył swoją brawurową podróż.

 

Jak się okazało, powodem zaistniałej sytuacji był alkohol, który 35-latek miał w swoim organizmie. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało, że mężczyzna ma go aż 2,5 promila.

 

Nie było to jedyne przestępstwo jakie miał w tym dniu na swoim sumieniu 35–latek. Policjanci ustalili, że mężczyzna, decyzją Starosty Wrzesińskiego, ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Niestosowanie się do tej decyzji stanowi również przestępstwo.

 

Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca za swoje postępowanie poniesie surowe konsekwencje. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara więzienia do lat 2. Za przestępstwo prowadzenia samochodu pomimo cofniętych uprawnień Sądy mogą orzec zakaz prowadzenia pojazdów od 1 roku do nawet 15 lat.
Źródło: KPP Jarocin


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet