reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

29.11
Niedziela
18
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Z policji

Skradzionym BMW uciekał przez Witaszyce

2018-10-25 07:10:00

Zdjęcie: KPP Jarocin
Policjanci z Jarocina zatrzymali 51-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu marki BMW. Złodziej został zatrzymany przez funkcjonariuszy po pościgu w Witaszycach. Kradzież miała miejsce na terenie województwa łódzkiego.

Zatrzymanie sprawcy kradzieży samochodu marki BMW 5 miało miejsce 22 października br. ok godz. 12.00. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie otrzymali informację, że przez teren powiatu jarocińskiego może się przemieszczać samochód skradziony dzień wcześniej w Wieruszowie w woj. łódzkim.

 

Dyżurny natychmiast zadysponował wszystkie patrole, które miały dokonać zatrzymania sprawcy kradzieży. Chwilę później mundurowi zauważyli pojazd będący w ich zainteresowaniu w Witaszycach. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazali kierującemu BMW się zatrzymać.

 

Jak się okazało, kierowca pojazdu nie miał najmniejszej ochoty na spotkanie z mundurowymi, na widok których gwałtownie przyspieszył. Policjanci natychmiast podjęli pościg za uciekającym kierowcą, który ucieczkę prowadził ulicami Witaszyc. Chwilę później do pościgu włączyły się kolejne patrole, które ustawiły blokadę na drodze K11. Widząc to, mężczyzna siedzący za kierownicą BMW zjechał na chodnik, gdzie uderzył w znak drogowy a następnie zjechał w polną drogę. Tam porzucił auto a swoją ucieczkę kontynuował pieszo. W wyniku podjętego pieszego pościgu przez funkcjonariuszy został on zatrzymany i obezwładniony zaledwie 100 metrów dalej.

 

Zatrzymany mężczyzna to 51-letni mieszkaniec Wrocławia. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, skąd jeszcze tego samego dnia został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, która prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży. Tam również trafi odzyskane i zabezpieczone przez jarocińskich funkcjonariuszy BMW.

 
Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet