reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
23
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jarocin

Rozbudują kolekcję street artu

2019-03-07 12:47:38

Już po raz drugi Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało dotację na rozbudowę kolekcji dzieł artystów street artu. Dotacja w wysokości 55 tys. zł wesprze zakup prac tworzonych techniką szablonu w Muzeum Regionalnym w Jarocinie.

Pozyskane środki pochodzą z programu „Regionalne kolekcje sztuki współczesnej 2019”. Pozwolą one na wzbogacenie kolekcji, która konsekwentnie powstaje w Jarocinie od 2017 r. W zbiorach muzealnych są już prace takich czołowych przedstawicieli street artu jak CZARNOBYL, M-CITY, WARAS, KFIATEK czy MONSTFUR. Ich artystyczne dokonania można oglądać na murach budynków całego świata a teraz, przy wsparciu Ministerstwa Kultury, prace ich autorstwa sukcesywnie trafiają również do przestrzeni muzealnej. 

 


Punktem wyjścia dla budowanego w Jarocinie zbioru dzieł sztuki współczesnej stały się murale zrealizowane kilka lat wcześniej w przestrzeni miejskiej. To prace twórców związanych z jarocińskimi malowidłami ściennymi zapoczątkowały kolekcję powstającą w muzeum. W chwili obecnej składa się na nią 15 prac, ale dzięki tegorocznemu dofinansowaniu zbiory muzealne powiększą się o kilkanaście dzieł kolejnych znanych polskich artystów street artu.


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet