reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Niedziela
24
czerwiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Cielcza

Rowerzysta skradł piłę spalinową

2017-09-04 09:53:46

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Jarocina, w ciągu kilku godzin od kradzieży zatrzymali 55-letniego sprawcę kradzieży. Jego łupem padła piła spalinowa.

55-letni mieszkaniec gminy Jarocin, jak każdego dnia przejeżdżał rowerem przez kompleks leśny w miejscowości Cielcza. W tym czasie trwały tam prace pielęgnacyjne zieleni leśnej. Mężczyzn zauważył w pewnym momencie stojący wśród drzew samochód i postanowił do niego zajrzeć.
 
Należący do jednej z osób pracujących przy przecince citroen, nie został przez właściciela zamknięty. W jego wnętrzu znajdowała się pila spalinowa o wartości 1800 zł. Jak się okazało, była ona łakomym kąskiem dla przypadkowego rowerzysty. Gdy właściciel citroena do niego wrócił, piły już wewnątrz nie było.  
 
Pomimo iż mężczyzna nie zgłosił od razu kradzieży, informacje o kradzieży dotarły do śledczych. Policjanci, najpierw sprawdzili miejsce w którym doszło do przestępstwa, a następnie po wytypowanych śladach wpadli na trop prawdopodobnego sprawcy kradzieży.
 
Funkcjonariusze  wytypowali w tej sprawie 55-letniego mieszkańca gminy Jarocin. Kryminalni udali się do miejsca zamieszkania podejrzewanego mężczyzny i tam, po przeszukaniu, odnaleźli skradzioną piłę.
 
55-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy policji. Zebrany materiał i odzyskane przez śledczych mienie dało im podstawę do przedstawienia mężczyźnie zarzutu przestępstwa kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnienia czynu.Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl

Zapytaj prawnika


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet