reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
21
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z prokuratury

Przyznał się do zabójstwa w Cerekwicy, grozi mu dożywocie

2018-04-04 08:20:30

Zdjęcie: Archiwum
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi śledztwo przeciwko 22-letniemu mieszkańcowi Jarocina podejrzanemu o dopuszczenie się 15 marca, w jednej z miejscowości pod Jarocinem, zabójstwa dwóch osób i usiłowania zabójstwa dwóch kolejnych osób, w tym nienarodzonego dziecka.

O sprawie, która stała się głośna w całej Polsce, pisaliśmy tutaj.

W oparciu o zgromadzony w sprawie materiał dowodowy prokurator zarzucił mężczyźnie, działając z zamiarem bezpośrednim zabójstwa, dostał się tylnymi wejściem do wnętrza budynku jednorodzinnego i przy użyciu noża zadał dwojgu pokrzywdzonym - kobiecie i mężczyźnie wieku 59 lat, uderzenia skutkujące powstaniem ciężkich obrażeń ciała i w efekcie ich zgonem - informuje Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.


Następnie, na piętrze budynku podejrzany przy użyciu noża zaatakował ciężarną pokrzywdzoną powodując u niej poważne obrażenia ciała, w tym również obrażenia okolic brzucha, co skutkowało poważnymi obrażeniami płodu zagrażającemu jego życiu lub zdrowiu.


- W wyniku powyższego zdarzenia w/w jak inni pokrzywdzeniu doznali poważnych obrażeń i obecnie pozostają hospitalizowani w szpitalu w Jarocinie oraz Ostrowie Wlkp. - informuje dalej rzecznik.


Mężczyzna przesłuchany przez prokuratora w charakterze podejrzanego, przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Wskazał na osobisty konflikt - pomiędzy nim, a zmarłymi oraz pokrzywdzoną - związany z jej ciążą.


Zarzucone mu cztery czyny z art. 148 § 2 pkt. 3 k.k. to jest zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, zagrożone są karą od 12 lat pozbawienia wolności, karą 25 lat pozbawienia wolności lub karą dożywotniego pozbawienia wolności każdy.
Z uwagi na grożącą podejrzanemu surową karę oraz obawę matactwa prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania.


16 marca sąd uwzględnił wniosek w całości i zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

 
Źródło: prokuratura.kalisz.pl


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet