reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Na ślubnym kobiercu

Przyjęcie weselne z cateringiem

2015-08-06 15:02:00

Catering coraz lepiej zaczyna sobie poczynać podczas przyjęć weselnych. A oferta tych usług jest zbliżona do tych proponowanych w restauracjach.

Wiele restauracji oprócz organizowanych u siebie imprez ma swojej ofercie także usługi cateringowe. Są jednak firmy, które zajmują się wyłącznie tego typu działalnością. Korzystając z ich oferty w większości można liczyć na dostarczenie dań oraz obsługę kelnera.

Planując wesele musimy jednak najpierw zaplanować odpowiednie menu. Z tym nie powinno być większych problemów, znając liczbę gości. Pod warunkiem jednak, że pomoże nam w tym firma cateringowa. W większości przypadków posiadają one już gotowe menu, które można dostosować pod swoje potrzeby. Nie należy obawiać się także, że potrawy, które winny być podawane na ciepło dotrą zimne. Wyspecjalizowane firmy posiadają specjalne naczynia, które dodatkowo mogą być podgrzewane.

Zatem na głowie nowożeńców, a raczej pana młodego, pozostaje jedynie wybór alkoholu oraz napojów. Dziś gości nie zadowoli się jedynie wódką, choć nadal jest to główny trunek podawany podczas tej uroczystości. Warto zadbać o to, aby na stole nie zabrakło wina oraz piwa.

 

Oczywiście jednym z większych problemów jest wybór tortu weselnego. A ten powinien nawiązywać  do ubioru panny młodej. Nic zatem dziwnego, że zazwyczaj są jasne - białe lub beżowe, udekorowane w kolorach wiązanki ślubnej. Popularnością cieszą się niezwykle efektowne torty piętrowe (3 albo 4 piętra), zdobione na szczycie zabawnymi figurkami pary młodej, obrączkami lub białymi gołąbkami. Coraz bardziej popularne stało się dekorowania góry ciasta pierwszymi literami imion. Interesująco prezentuje się także cukrowa fotografia państwa młodych.

Wielkość tortu zależy od ilości gości weselnych. W tym względzie najlepiej zdać się na doświadczenia cukiernika. Kształtem torty najczęściej przypominają koło, kwadrat lub prostokąt. Dla bardziej wymagających klientów cukiernie wykonują dzieła w kształcie serca, książki, samochodu czy nawet pary młodej.

Sam smak tortu musi odpowiadać młodej parze, lecz jednocześnie powinien być na tyle uniwersalny, aby odpowiadał większości gości. Preferowane smaki to śmietankowy, waniliowy, czekoladowy i kawowy.

Zamawiając tort, można skorzystać z proponowanych przez cukiernika kształtów i smaków lub skomponować go według własnego pomysłu. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Jedno nie ulega wątpliwości – tort weselny musi być wyjątkowy.

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet