reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Przygotował dół na swoje łupy...

2018-09-24 13:56:58

Zdjęcie: Archiwum
W ciągu zaledwie kilku godzin policjanci z Jarocina zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież dużej sumy pieniędzy, biżuterii oraz alkoholu. Śledczy wytypowali sprawcę kradzieży na podstawie zapisu monitoringu. To 47-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego. Pieniądze zabrał z wnętrza torby pozostawionej przez pokrzywdzonego w jednym z pokoi hotelowych. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

W minioną sobotę jarocińska Policja została powiadomiona przez mężczyznę o kradzieży jego portfela wraz z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie ok. 17 tys. Łupem rabusia miała paść także biżuteria należąca do żony pokrzywdzonego. Kradzieży dokonano w jednym z miejscowych hoteli, kiedy właściciel pozostawił swoje rzeczy w pokoju.

 

W wytypowaniu sprawcy kradzieży kryminalnym pomógł system monitorujący zainstalowany na terenie obiektu. Na podstawie wizerunku utrwalonego przez jedną z kamer, policjanci ustalili dane mężczyzny oraz numer pokoju przez niego wynajmowanego. Chwilę później zapukali do jego drzwi. Podejrzewany o kradzież mężczyzna nie krył zdziwienia takim obrotem sprawy. 

 

Podczas przeszukania pokoju przez niego zajmowanego kryminalni znaleźli dużą sumę gotówki, skradziony portfel oraz kilka butelek różnego rodzaju alkoholi, które również zniknęły z pokoju pokrzywdzonego. Jeszcze tego samego dnia śledczy przeszukali miejsce pracy zatrzymanego. Tam, w specjalnie przygotowanym dole, znaleźli przysypane ziemią pozostałe rzeczy należące do zgłaszającego. Wśród nich pieniądze i biżuterię.Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w Jarocinie. To 47-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego. Zebrany materiał pozwolił na ogłoszenie mu zarzutu kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. Odzyskane przez policjantów mienie w całości wróci do prawowitego właściciela.

 

 
Źródło: KPP Jarocin


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet