reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
27
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Przekażą sprzęt komputerowy

2019-05-20 13:34:24

Zdjęcie: Archiwum
Blisko 300 mieszkańców gminy Jarocin otrzyma w formie darowizny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem umożliwiającym korzystanie z Internetu. Decyzja burmistrza Jarocina jest pochodną realizacji projektu „Internet w domu szansą na rozwój wykluczonych cyfrowo mieszkańców gminy Jarocin".

Wspomniany projekt, współfinansowany ze środków unijnych realizowany był od kwietnia 2009 do maja 2014 roku. Po jego zakończeniu Gmina Jarocin zobowiązana była utrzymać 5-letni okres trwałości, który zakończył się w maju tego roku.  
 
 
W ramach realizacji przedsięwzięcia 300 beneficjentów programu miało użyczony sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem systemowym umożliwiający korzystanie z zasobów sieci Internet. Decyzją burmistrza Jarocina sprzęt ten zostanie nieodpłatnie przekazany dotychczasowym użytkownikom w formie darowizny. Osoby objęte projektem i zainteresowane nieodpłatnym przekazaniem sprzętu muszą zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Jarocinie do biura nr 55 na I piętrze w terminie do dnia 31 maja 2019 r.
 
 
Projekt „Internet w domu szansą na rozwój wykluczonych cyfrowo mieszkańców gminy Jarocin" współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Działanie 8.3 "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu -eInclusion", oś priorytetowa 8 "Społeczeństwo informacyjne - zwiększanie innowacyjności gospodarki". Łączna wartość projektu opiewała na kwotę blisko 5 mln zł. Zdecydowana większość środków – ok.  4,8 mln zł gmina Jarocin pozyskała. Do realizacji zadania samorząd dołożył ok. 112 tys. zł.
 

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet