reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Przed przejazdem kolejowym zjechał do rowu

2019-07-09 08:34:18

Zdjęcie: Archiwum
Jarocińscy policjanci udali się na miejsce zdarzenia drogowego, w którym samochód dostawczy zjechał do rowu. Szybko ustalono, dlaczego kierowca nie był w stanie utrzymać prawidłowego toru jazdy.

5 lipca, chwilę po godz. 16.00 dyżurny z Jarocina odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kotlinie na ul. Kosińskiego. Jak wynikało z informacji, samochód dostawczy, tuż przed przejazdem kolejowym zjechał do rowu. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol Ruchu Drogowego.

 

Mundurowi szybko ustalili, że kierujący samochodem marki Peugeot Partner, mieszkaniec gminy Jarocin, miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy i zapanowaniem nad swoim pojazdem, co zakończyło się wjazdem do przydrożnego rowu. Przyczynę tego stanu wyjaśniło przeprowadzone na miejscu badanie stanu trzeźwości 39-letniego kierowcy.

 

Alkohol i brak uprawnień

Badanie wykazało, że sprawca kolizji jechał na „podwójnym gazie”. Mężczyzna miał w sobie aż 3 promile alkoholu. Policjanci ustalili ponadto, że mężczyzna nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo, w chwili zdarzenia, przewoził pasażera. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany odpowie też za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i kierowanie samochodem nie posiadając prawa jazdy.

 

Mężczyznę czekają także poważne straty finansowe - świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet