reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Sobota
21
lipiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dobieszczyzna

Prowadziła pod wpływem, zajechali jej drogę i zabrali kluczyki

2017-09-20 08:09:00

Zdjęcie: Archiwum
Dzięki prawidłowej postawie obywatelskiej, policjanci z Jarocina zatrzymali 44-letnią kobietę, kierującą samochodem mając niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Kierująca wiozła ze sobą dwóch pasażerów.

16 września ok. godz. 18.00 do dyżurnego jarocińskiej komendy zadzwoniła kobieta, która poinformowała go, że w Dobieszczyźnie doprowadziła do zatrzymania pojazdu, którym kierowała nietrzeźwa kobieta. 

Na wskazane przez zgłaszającą miejsce natychmiast udał się patrol ruchu drogowego. Na miejscu policjanci zastali opisany przez zgłaszającą pojazd marki Nissan Primera, jednak nie było tam kierującej.

 

Policjanci zatrzymali kierującą w jej domu. Była nią 44-letnia mieszkanka gminy Żerków. Przeprowadzone kilkukrotnie badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierująca swoim pojazdem miała 2,9 promila.

Mundurowi ustalili, że osoby, które zatrzymały 44-latkę chwilę wcześniej widziały ją w sklepie. Było od niej czuć wyraźną woń alkoholu. Gdy zobaczyli, że kobieta wsiadła za kierownicę i odjechała, pojechali za nią. Niepewny tor jazdy samochodu, w którym poza kierującą przebywały jeszcze dwie osoby, był powodem podjęcia przez nich decyzji o uniemożliwieniu jej dalszej podróży.

Kobieta wyprzedziła Nissana, a następnie zmusiła siedzącą za jej kierownicą do zatrzymania swojego samochodu. Wówczas to mężczyzna jadący ze zgłaszającą wyjął ze stacyjki primery kluczyki. Widząc to, 44-latka i towarzyszące jej osoby, udali się pieszo do domu.

 

Mieszkanka gminy Żerków za swój niechlubny czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do dwóch lat, utrata prawa jazdy na okres nawet do lat 10 oraz wysokie sankcje finansowe.
Źródło: KPP Jarocin

Zapytaj prawnika


Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet