reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowejReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
19
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Kotlin

Profilaktyka nowotworów

2018-06-12 10:06:00

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu realizuje projekt pod nazwą „Profilaktyka nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego realizowana przez OPEN S.A. na terenie całej Wielkopolski”. Mieszkańcy gminy Kotlin będą mogli wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Każdy uczestnik projektu zostanie objęty bezpłatnymi działaniami edukacyjnymi oraz badaniami profilaktycznymi, tj.: badaniem na krew utajoną w kale, powtórnym badaniem na krew utajoną w kale, w przypadku nieprawidłowego wyniku pierwszego badania, bezpłatną, niewymagającą skierowania kolonoskopią, w przypadku podwójnego dodatniego wyniku na krew utajoną (łącznie z pokryciem kosztów dojazdu na badanie do Poznania).
 
Warunki udziału w projekcie:
• wiek 50-67 lat, 
• udział w spotkaniu edukacyjnym poprzedzającym badanie, 
• wypełnienie ankiety monitorowania, 
• dostarczenie w wyznaczonym terminie próbki do badania.
 
Projekt „Profilaktyka nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego realizowana przez OPEN S.A. na terenie całej Wielkopolski” finansowany przez Unię Europejską jest skierowany do mieszkańców Wielkopolski w wieku 50-67 lat. Osoby z tego przedziału wiekowego do roku 2020 nie będą mogły skorzystać z badań finansowanych dotychczas ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
- Gmina Kotlin została zaproszona do współpracy. Dodatkowo informujemy, że powiat jarociński został zakwalifikowany do tzw. grupy powiatów „białych plam” i w związku z tym w naszej gminie spotkanie edukacyjne wraz z badaniami profilaktycznymi zostanie przeprowadzone dwa razy w trakcie trwania projektu w latach 2018-2020 – informuje Justyna Zawieja,  inspektor do spraw społecznych Urzędu Gminy w Kotlinie. Spotkanie edukacyjne odbędzie się w sali Domu Kultury w Kotlinie, 26 czerwca o godz. 14.00.
 

Reklama internetowa w gazecie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet