reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Sobota
25
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siedlemin

Pożar budynku gospodarczego

2019-04-23 12:29:03

Zdjęcie: KP PSP Jarocin/st. sekc. Piotr Woldański
Przez blisko 7 godzin, 9 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku gospodarczego w Siedleminie.

W dniu 20 kwietnia 2019r. o godzinie 10:17 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Jarocinie otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego z Poznania o  pożarze budynku gospodarczego w Siedleminie. Po dokonaniu rozpoznania wspólnie z właścicielem przystąpiono do ewakuacji pozostałej części inwentarza z budynku. W sumie ewakuowano około 70 sztuk trzody chlewnej. Jednocześnie rozpoczęto działania gaśnicze, polegające na podaniu 5 prądów wody w natarciu na palący się budynek oraz 1 prąd wody w obronie przyległych garaży – w tym 1 prąd przy użyciu drabiny mechanicznej.  

 

Nadpalone elementy konstrukcji zostały stopniowo demontowane przy użyciu sprzętu burzącego i dogaszane na pobliskim placu. Ratownicy udzielili 2 osobom kwalifikowanej pierwszej pomocy, po czym przekazano je ZRM. Na miejsce przybył również patrol policji oraz pogotowie energetyczne, które zdemontowało przyłącze elektryczne do budynku. Na miejsce działań zadysponowano 4 zastępy z JRG Jarocin, OSP Potarzyca,  dwa zastępy z OSP Witaszyce,  OSP Golina, OSP Zakrzew. Całkowity czas interwencji wyniósł niemal  7 godzin.Fotorelacja

Źródło: KP PSP Jarocin/ mł. asp. Aleksander Zywert


Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet