reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Gmina Jarocin

Ponad 300 dzieci pobiegło w Mieszkowie

2018-10-19 14:27:30

Zdjęcie: jarocin.pl
Po raz pierwszy w ramach VIII Mieszkowskiego Biegu im. Stanisława Taczaka odbył się minibieg, w którym udział wzięło ponad 300 dzieci. Wydarzenie, wpisujące się w obchody jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

W biegu, który odbył się na mieszkowskim stadionie, wzięli udział uczniowie mieszkowskiej podstawówki z klas I-IV  oraz dzieci z miejscowego przedszkola. W sumie wystartowało 320 młodych biegaczy. Najmłodsi rywalizowali w biegu na 20 i 30 metrów, zaś Ci starsi w biegu na 100, 200 i 300 metrów. Każdy uczestnik otrzymał medal, a nagrodą za trzy  pierwsze miejsca były akcesoria sportowe, jak: czapka, bidon oraz ocieplacz na szyję tzw. komin. Organizatorem imprezy był Ludowy Zespół Sportowy „Sokół" Mieszków. – W tym szczególnym roku dwóch setnych rocznic - odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego postanowiliśmy rozszerzyć formułę biegu, tak aby mogli w nim uczestniczyć także nasi najmłodsi mieszkańcy. Planujemy kontynuację tej części naszego biegu w przyszłym roku – powiedział Józef Bauman, prezes LZS „Sokół" w Mieszkowie.  Punkt kulminacyjny mieszkowskiego biegu dopiero przed nami.  W  niedzielę, 28 października odbędzie się VIII Mieszkowski Bieg im. Stanisława Taczaka. Mężczyźni pobiegną na dystansie 10 km. Kobiety będą mogły wybrać krótszy dystans 6 km lub zmierzyć się na pełnym - „męskim" dystansie. Organizatorzy przygotowali także trasę dla uczniów szkół podstawowych z klas od V, klas gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych na dystansie od 900 metrów do 3 kilometrów. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są elektronicznie do soboty, 27 października,  na stronie www. maratończyk.pl oraz w dniu biegu w godz. od 9:00 do godz. 11:30 w sekretariacie biegu znajdującym się w Wiejskim Ośrodku Kultury w Mieszkowie.

 

W roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego impreza, która ma na celu popularyzację wybitnej postaci, jaką był, urodzony w Mieszkowie, generał Stanisław Taczak, nabiera szczególnego charakteru. Tym bardziej cieszy fakt, że bieg objęty został Narodowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy.

 
Źródło: jarocin.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet