reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Z policji

Policyjny pościg za jarocinianinem

2018-10-24 12:52:43

Zdjęcie: KMP Poznań
Policjanci z poznańskiej drogówki po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który zignorował sygnał mundurowych i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Funkcjonariusze widząc, że kierowca nie zwalnia prędkości i nie reaguje na znaki, natychmiast ruszyli za nim w pościg. Już po kilku minutach 30-latek był w rękach Policji. Teraz, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

21 października br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnili służbę w rejonie trasy K-11, obejmującej odcinek drogi, od ulicy Krzywoustego w Poznaniu do Kórnika.

 

Około godz. 17:00 mundurowi zauważyli pojazd marki Smart, który poruszał się bez włączonych świateł. W związku z tym, policjanci wydali mężczyźnie sygnał do zatrzymania pojazdu w bezpiecznym  miejscu. Jak się okazało, kierowca zignorował polecenie, ominął funkcjonariusza i skierował się w stronę centrum Poznania.

 

Policjanci, natychmiast pojechali za wskazanym autem i już po kilku minutach pościgu, przy ul. Baraniaka kierowca smarta został zatrzymany. Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec Jarocina, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Dodatkowo w trakcie ucieczki, kierujący swoim zachowaniem i stylem jazdy stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mężczyzna nie stosował się do sygnalizacji świetlnej oraz jechał z nadmierną prędkością, również w rejonie przejść dla pieszych. Tak nieodpowiedzialne zachowanie zakończy się sprawą w sądzie. 30-latek odpowie za niezatrzymanie pojazdu do kontroli oraz szereg  wykroczeń, które popełnił. Grozi mu do 5 lat więzienia.   

 

 
Źródło: KMP Poznań

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet