reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Policjantka wyprowadziła ludzi z płonącego budynku

2019-03-28 10:36:03

Zdjęcie: KPP Jarocin
Policjantka z jarocińskiej komendy, wracając po służbie do domu, zauważyła pożar budynku mieszkalnego. Funkcjonariuszka natychmiast powiadomiła służby ratunkowe i sama, nie tracąc czasu, ruszyła z pomocą. Wchodząc do zadymionego budynku pomogła jego starszym mieszkańcom bezpiecznie opuścić mieszkanie.

25 marca, chwilę po godzinie 22.00 posterunkowa Martyna Ignasiak wracała ze służby do domu. Przejeżdżając przez miejscowość Witaszyczki zauważyła na poddaszu jednego z budynków mieszkalnych unoszący się gęsty dym i płomienie. Funkcjonariusza Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie natychmiast zawróciła by sprawdzić, czy na mijanej posesji nie doszło do pożaru.

 

Wjeżdżając na posesję zauważyła mężczyzn próbujących gasić ogień. Policjantka natychmiast postanowiła sprawdzić wnętrze budynku mieszkalnego. W mieszkaniu panowało już bardzo mocne zadymienie. Okazało się, że znajdują się w nim dwie starsze osoby. Posterunkowa Ignasiak pomogła im założyć ciepłe okrycie i wyjść na zewnątrz.

 

Funkcjonariuszka ustaliła też, że nikt nie powiadomił o pożarze straży pożarnej. Powiadomiła więc o zdarzeniu służby ratunkowe, a sama zaopiekowała się wyprowadzonymi z domu osobami do czasu przyjazdu służb.

 

Okazało się, że pożar powstał w budynku gospodarczym przylegającym do domu i bardzo szybko rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia. W trwającej blisko cztery godziny akcji gaśniczej uczestniczyło aż sześć zastępów straży pożarnej.
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet