reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
21
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Taekwondo olimpijskie

Po(d)bita Bydgoszcz

2018-04-23 12:16:22

Aż czternaście medali wywalczyli reprezentanci MUKS Białe Tygrysy Jarocin w 10. jubileuszowej edycja Międzynarodowego Turnieju w Taekwondo Olimpijskim Bydgoszcz Cup 2018.

Na najwyższym stopniu podium stanęły: młodziczka Michalina Wróbel i kadetka Joanna Szymczak, na drugim miejscu stanęli: młodzicy Bartosz Gabrysiak, Klaudia Krukowska, Natalia Sobczak, Zuzanna Szymkowiak, kadetki Marta Stasik i Aleksandra Szymczak oraz juniorka Julia Naskręska, natomiast z brązowymi medalami wrócili: młodzicy Maja Florczyk i Cezary Trzcieliński, kadeci Maria Gęstwa i Piotr Gęstwa oraz junior Patryk Naskręski.

 

Mimo, że w tym roku impreza w Bydgoszczy nie otrzymała rangi Pucharu Polski, to do rywalizacji stanęło ponad 300 zawodników i zawodniczek z klubów z Polski, Czech, Niemiec, Białorusi, Łotwy oraz Litwy. Zawodnicy rywalizowali na 5 matach w kategoriach wiekowych młodzika, kadeta oraz juniora. W zawodach wystartowała rekordowa liczba zagranicznych zawodników, gdyż było ich 60, a całość tej dużej imprezy dopełnił doborowy skład sędziowski, w tym 6 sędziów rangi międzynarodowej.

 

Do Bydgoszczy udała się również 18 - osobowa ekipa Białych Tygrysów, składająca się w większości z młodzików i kadetów oraz trzech juniorów. Z tego grona najlepiej wypadły złote medalistki: Michalina Wróbel (2 wygrane walki) oraz Joanna Szymczak (2 wygrane walki). Ze srebrnymi krążkami do Jarocina wrócili natomiast: Bartosz Gabrysiak (3 wygrane walki), Klaudia Krukowska (2 wygrane walki), Natalia Sobczak (1 wygrana walka), Zuzanna Szymkowiak, Marta Stasik i Aleksandra Szymczak (2 wygrane walki) oraz juniorka Julia Naskręska. Na najniższym stopniu podium stanęli Maja Florczyk, Cezary Trzcieliński, Maria Gęstwa (1 wygrana walka), Piotr Gęstwa oraz junior Patryk Naskręski (1 wygrana walka).

Dzięki tak świetnemu występowi poszczególnych zawodników, do Jarocina trafił również okazały puchar za zajęcie 2. miejsca w klasyfikacji drużynowej. Poza medalistami w Bydgoszczy zaprezentowali się: młodzicy Klaudia Łyskawa i Oliwier Sokowicz, kadet Eryk Mikołajczak i juniorka Weronika Szymańska.

 

Komentarz Józefiny Nowaczyk-Wróbel (trener MUKS Białe Tygrysy Jarocin): To był kolejny start kontrolny przed zbliżającymi się wielkimi krokami najważniejszymi imprezami mistrzowskimi w kategoriach kadet i junior. Myślę, że wypadliśmy, jak na moment, w jakim obecnie się znajdujemy, z dobrej strony. Oczywiście, jak zawsze, widzimy swoje błędy i cały czas pracujemy, aby je wyeliminować w kolejnych startach. W Bydgoszczy kolejne trzy zawodniczki: młodziczki Maja Florczyk i Natalia Sobczak oraz juniorka Julia Naskręska zadebiutowały i to w bardzo dobrym stylu, w rywalizacji walki sportowej i myślę, że jak nadal będą wylewały hektolitry potu na treningach, to z każdym startem będą prezentować się jeszcze lepiej. W najbliższych tygodniach jedziemy jeszcze na weekendową konsultację Kadr Wojewódzkich do Poznania, natomiast w dniach 27 – 29 kwietnia czeka nas start w najważniejszej imprezie dla kadetów, czyli Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W tym roku ta impreza odbędzie się w Zalasewie koło Swarzędza, a z naszego klubu, na podstawie rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, zakwalifikowało się pięć zawodniczek: Marta Stasik, Aleksandra Szymczak, Joanna Szymczak, Emilia Jędrzejczak i Maria Gęstwa.

 


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet