reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Patronat Medialny - Targi Export Expo

AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Z policji

Pod wpływem uderzył w płot i odjechał

2018-12-03 12:03:43

Zdjęcie: Archiwum
Był tak pijany, że nie zapanował nad pojazdem. Uderzył w płot i odjechał. W samochodzie miał jeszcze czwórkę pasażerów. Teraz odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grożą mu dwa lata więzienia.

Alkohol nie tylko spowalnia reakcję kierowców ale ogranicza też im możliwość logicznego i rozsądnego myślenia. W miniony weekend przekonał się o tym 28-letni mężczyzna, który wybrał się na przejażdżkę wraz z czwórką znajomych. Przejażdżkę, która zakończyła się sforsowaniem betonowego ogrodzenia i zarzutami popełnienia przestępstwa.

 

W niedzielną noc, krótko po godzinie 1.00, policjanci z Jarocina zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Lubini Małej. Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia nie zastał tam sprawcy kolizji, bo ten odjechał.

 

Mundurowi zebrali niezbędne informacje, z których wynikało, że w płot uderzył samochód marki Opel Corsa. Policjanci rozpoczęli więc poszukiwania wskazanego pojazdu. Kilkanaście minut później zauważyli będący w ich zainteresowaniu samochód przy jednej z posesji. Samochód nosił wyraźne ślady zderzenia z jakąś przeszkodą. W pojeździe zauważyli także butelki po alkoholu oraz kieliszki.

 

Policjanci ustalili użytkownika samochodu a w dalszej kolejności dane pięciu osób, które nim podróżowały. W wyniku przeprowadzonych czynności wytypowali też mężczyznę, który prawdopodobnie siedział za kierownicą w chwili zdarzenia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy Żerków. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało, że ma on w swoim organizmie 2,8 promila alkoholu. Pasażerowie pojazdu również byli nietrzeźwi.

 

28-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie wykonano z nim dalsze czynności. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości – przyznał się do zarzucanego mu czynu. Odpowie on także za stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym. 

 

Konsekwencją jego skrajnej nieodpowiedzialności jest utrata prawa jazdy na okres minimum 3 lat oraz groźba spędzenia dwóch lat w więzieniu.

 

 Źródło: KPP Jarocin


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet