reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Środa
26
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Pobity mężczyzna trafił do szpitala

2019-01-08 13:05:06

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z bójką pod jednym z lokali w Jarocinie. Jak się okazało, mężczyźni Ci wcześniej dokonali też kradzieży kosmetyków o wartości blisko 1200 zł. Obaj usłyszeli już zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec grudnia do Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie zgłosił się mężczyzna by złożyć zawiadomienie o pobiciu. Do zdarzenia miało dojść w okolicy jednego z lokali gastronomicznych w Jarocinie. Mężczyzna został skopany przez dwóch agresorów, nie potrafił jednak wskazać sprawców gdyż nigdy wcześniej ich nie widział. Po zdarzeniu zgłaszający trafił do szpitala. 

 

Kryminalni zabezpieczyli monitoring miejski, przesłuchali świadków i wytypowali osoby, które mogły mieć związek ze zdarzeniem. Okazali się nimi dwaj mężczyźni, mieszkańcy gminy Jarocin w wieku 18 i 19 lat. Na początku stycznia obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

 

W trakcie wykonywa czynności do pobicia śledczy ustalili, że obaj zatrzymani mają na sumieniu także inne przestępstwo. Okazało się, że również w grudniu, z jednego ze sklepów, dokonali oni kradzieży kosmetyków o łącznej wartości blisko 1200 zł. Skradzione kosmetyki następnie sprzedali by w ten sposób zarobić na prezenty. 

 

Zarówno 18 jak i 19-latek usłyszeli ostatecznie po dwa zarzuty: udziału w pobiciu i kradzieży mienia. Przyznali się do popełnienia przestępstw. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Obaj muszą liczyć się z karą pozbawienia wolności na okres do 5 lat.
Źródło: KPP Jarocin


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet