reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Zapytaj prawnika
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie


Z policji

Pobity mężczyzna trafił do szpitala

2019-01-08 13:05:06

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z bójką pod jednym z lokali w Jarocinie. Jak się okazało, mężczyźni Ci wcześniej dokonali też kradzieży kosmetyków o wartości blisko 1200 zł. Obaj usłyszeli już zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec grudnia do Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie zgłosił się mężczyzna by złożyć zawiadomienie o pobiciu. Do zdarzenia miało dojść w okolicy jednego z lokali gastronomicznych w Jarocinie. Mężczyzna został skopany przez dwóch agresorów, nie potrafił jednak wskazać sprawców gdyż nigdy wcześniej ich nie widział. Po zdarzeniu zgłaszający trafił do szpitala. 

 

Kryminalni zabezpieczyli monitoring miejski, przesłuchali świadków i wytypowali osoby, które mogły mieć związek ze zdarzeniem. Okazali się nimi dwaj mężczyźni, mieszkańcy gminy Jarocin w wieku 18 i 19 lat. Na początku stycznia obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

 

W trakcie wykonywa czynności do pobicia śledczy ustalili, że obaj zatrzymani mają na sumieniu także inne przestępstwo. Okazało się, że również w grudniu, z jednego ze sklepów, dokonali oni kradzieży kosmetyków o łącznej wartości blisko 1200 zł. Skradzione kosmetyki następnie sprzedali by w ten sposób zarobić na prezenty. 

 

Zarówno 18 jak i 19-latek usłyszeli ostatecznie po dwa zarzuty: udziału w pobiciu i kradzieży mienia. Przyznali się do popełnienia przestępstw. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Obaj muszą liczyć się z karą pozbawienia wolności na okres do 5 lat.
Źródło: KPP Jarocin

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


< Reklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet