reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Jarocin

Pobił, bo nie dostał papierosa

2018-05-10 06:05:00

Zdjęcie: Archiwum
Do pięciu lat pozbawienia wolności przewiduje kodeks karny za przestępstwo spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Taki właśnie zarzut usłyszał 22-letni mieszkaniec Jarocina, który pobił w majowy weekend mężczyznę. Przestępstwa tego dokonał, bo... ofiara nie dała mu papierosa.

5 maja, kilkanaście minut przed godz. 1.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, został powiadomiony o leżącym na ulicy i krwawiącym mężczyźnie. Dyżurny powiadomił o zgłoszeniu pogotowie ratunkowe i wysłał na miejsce patrol policji, który miał ustalić okoliczności zdarzenia.

Policjanci ustalili, że poszkodowany to 27-letni mieszkaniec gminy Jarocin, który w niejasnych okolicznościach został uderzony, przez nieznaną mu osobę, w głowę. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia, z uwagi na poważne obrażenia głowy, zadecydował o hospitalizacji poszkodowanego.

 

Dzięki monitoringowi miejskiemu, który utrwalił zajście, kryminalni z Jarocina ustalili, że kilkanaście minut przed przyjęciem zgłoszenia przez dyżurnego, do siedzącego na schodach jednego z lokali w centrum Jarocina 27-latka podszedł nieznany mężczyzna. Na nagraniu widać, jak kilka sekund później mężczyzna ten z impetem uderza pokrzywdzonego pięścią w głowę i odchodzi.

Śledczy rozpoczęli poszukiwania agresora. Dzięki determinacji policjantów i ich doświadczeniu, pomimo iż napastnik miał na głowie kaptur i niemal niewidoczną twarz, kryminalni wytypowali osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. 6 maja zauważyli oni młodego mężczyznę wchodzącego do sklepu monopolowego. Śledczy weszli za nim do sklepu i gdy ten skończył robić zakupy, założyli mu kajdanki na ręce. Zatrzymany 22-latek z Jarocina, który nie krył zdziwienia takim obrotem sytuacji, został przewieziony do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych.

Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała. Przyznał się do popełnienia przestępstwa. Motywem miała być niegrzeczna odpowiedź pokrzywdzonego na prośbę o poczęstowanie papierosem. 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności na okres nawet 5 lat. Na wniosek policji Prokurator Rejonowy w Jarocinie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

 
Źródło: KPP Jarocin


Reklama: Praca dla opiekunek osób starszych Niemcy, Anglia | Promedica24


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet