reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowejReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


REKLAMA - TEL-MAX - telefony komórkowe, nowe i używane


Partner gazety internetowej iJarocin.pl

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa w gazecie
Piątek
19
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Cielcza

Piknik, dożynki i "cielecka ciota"

2018-08-21 09:08:00

Tłumy mieszkańców Cielczy wzięły udział w kolejnym pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie. Impreza połączona była z wiejskimi dożynkami, na których – jak to w Cielczy bywa – nie mogło zabraknąć, owianej legendą - „cieleckiej cioty”.

Miejscowa „Baba Jaga” okazała się nie taka straszna, jak mówią, ale za to dowcipna, „sypiąca” żartami w kierunku gości dożynkowo-piknikowych.

 

Pikniki rodzinne PWiK-u wpisały się na dobre do kalendarza imprez Ziemi Jarocińskiej. Doskonała zabawa towarzyszyła uczestnikom imprezy i tym razem. Piknik w Cielczy był jednak inny niż wcześniejsze, bo odbywał się obok wiejskich dożynek, podczas których podzielono tradycyjny bochen chleba wypieczony z tegorocznych zbóż, a potem zaprezentowano program artystyczny z udziałem miejscowego zespołu śpiewaczego oraz dzieci ze szkoły w Cielczy.

Na plac przy Wiejskim Domu Kultury w Cielczy, gdzie odbywała się impreza, mieszkańców przyciągnęły także animacje dla dzieci i darmowe atrakcje na,  specjalnie do tego celu przygotowanym, placu zabaw. Fani Two Boys mogli potańczyć przy muzyce zespołu, a każdy kto zgłodniał, z pewnością znalazł coś dla siebie na jednym ze stoisk gastronomicznych.

 

W namiocie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie można było pozyskać ciekawe informacje na temat działalności spółki. Obok zaprzyjaźniona spółka - Zakład Gospodarki Odpadami - prezentowała ciekawostki na temat prawidłowego zagospodarowania odpadów. Tradycyjnie już organizatorzy przygotowali wycieczkę autobusem do oczyszczalni ścieków w Cielczy, która wkrótce stanie się jedną z najnowocześniejszych stacji odzysku surowców.  Inwestycyjna wycieczka nie ominęła również Stefanowa, gdzie budowana jest stacja uzdatniania wody. Podczas objazdu mieszkańcy mogli zapoznać się ze szczegółami tych, ale i pozostałych inwestycji realizowanych przez PWiK w ramach ogromnego projektu unijnego. Przypomnijmy, że na jego wykonanie przedsiębiorstwo pozyskało dofinansowanie w wysokości 128 mln zł. Dzięki temu w gospodarkę wodno-ściekową na terenie gminy Jarocin zainwestowane zostanie 255 mln zł.

 

 


FotorelacjaReklama internetowa w gazecie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

Reklama internetowa w gazecie


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet