reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

Zapytaj prawnika

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama firmy Inspiro Design oferująca szeroką gamę płytek ceramicznych

Reklama internetowa w gazecie
Reklama - ogłoszenie o pracęPartner gazety internetowej iJarocin.pl
Reklama internetowa w gazecie

Środa
12
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jaraczewo

Pięć osób w szpitalu. Sprawca bez prawa jazdy

2017-11-07 12:27:38

Zdjęcie: KPP Jarocin
Dziś znamy więcej faktów na temat wczorajszego, groźnego wypadku w okolicy Jaraczewa, o którym informowaliśmy na naszych łamach. W sumie pięć osób (w tym czteroosobowa rodzina) trafiło do szpitala. Sprawca nie miał uprawnień do kierowania.

O godz. 12.46 dyżurny jarocińskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Jaraczewo. Jak wynikało ze zgłoszenia, w jednym z pojazdów dwoje pasażerów było zakleszczonych. Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się radiowozy policji, straży pożarnej oraz karetki z trzech powiatów.
 
W wyniku przeprowadzonych na miejscu czynności ustalono, że na skrzyżowaniu drogi gminnej z krajową „12”, doszło do zderzenia dwóch samochodów: opla vivaro, którym kierował 24-letni mieszkaniec gminy Jarocin i samochodem osobowym marki VW Passat, którym kierował 56-letni mieszkaniec województwa lubuskiego. Wraz z nim jechało troje pasażerów.
 
W wyniku zderzenia do szpitali trafili wszyscy podróżujący pojazdami, w tym 12-letnie dziecko. Najpoważniejsze obrażenia odnieśli obaj kierujący oraz jedna z pasażerek passata. 
 
Z wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło po tym, jak kierujący oplem wyjeżdżając z drogi gminnej na drogę krajową, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu „krajówką” volkswagenowi. Uderzenie było tak silne, że oba pojazdy wypadły z drogi.
 
 
Obecnie jarocińscy policjanci, pod nadzorem prokuratury w Jarocinie, ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 24-latek, kierowca opla, jak się okazało, nie posiada uprawnień do kierowania. Zostały mu one zatrzymane w wyniku kumulacji punktów karnych za popełniane przez siebie wykroczenia w ruchu drogowym.


Fotorelacja

Źródło: KPP JarocinReklama internetowa w gazecie
Napisz list do naszej gazety internetowej

Reklama internetowa w gazecie
Reklama lombardu w Jarocinie
Reklama strony WWW
Autopromocja zakładki taxi

Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecieiJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet